Rozhovory
0

Andy Čehovský si na bitvu o český titul WMC vybral Michaela Krčmáře

Andreas Čehovský byl už v juniorských kategorií označován za velký talent a předpoklady potvrdil vítězstvím na mistrovství Evropy IFMA. Na Dracula Fight Night bude usilovat o titul českého šampiona WMC a jeho soupeřem bude domácí hvězda Michael Krčmář. Kdy jsi začal s bojovými sporty a co tě k nim přivedlo? S bojovými sporty jsem začal […]

Andreas Čehovský byl už v juniorských kategorií označován za velký talent a předpoklady potvrdil vítězstvím na mistrovství Evropy IFMA. Na Dracula Fight Night bude usilovat o titul českého šampiona WMC a jeho soupeřem bude domácí hvězda Michael Krčmář.

Kdy jsi začal s bojovými sporty a co tě k nim přivedlo?

S bojovými sporty jsem začal v 5 letech, díky tátovi, který mě přivedl na první trénink Taekwon-Do. Stal jsem se několikanásobným mistrem ČR a nejmladším držitelem černého pásku, mistrovského stupně I. danu. V 10 letech jsem zkusil Thajský box a od té doby se stalo Muaythai moji životní cestou.

Proč sis vybral muaythai?

Krom tvrdosti a pestrosti tohoto sportu miluji na Muaythai to duchovno okolo něj. A samozřejmě lokty a kolena 🙂

Kteří trenéři se dosud podíleli na tvé kariéře?

Zápasím pod Draculou Moravčíkem, se kterým spolupracujeme už několik let. Přes Muaythai tu na naší česko-slovenské scéně není nikdo zkušenější a lepší.

Jaká je tvá zápasová bilance?

Moje celková zápasová bilance je 62 výher (6 KO) a 11 proher.

V sobotu 10. 7. tě čeká souboj o titul českého šampiona WMC. Co říkáš na tuto organizaci?

WMC je to nejvíc, co jde v tomto sportu dosáhnout. Je to prestiž mít takový opasek.

Jak hodnotíš svého protivníka, kterým bude Michael Krčmář?

Michaela jsme si vybrali, aby měl opasek tu největší hodnotu. Na naší scéně je v této váze nejlepší.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Cítím se skvěle. Připravuji se v domovském Dracula Gymu, kdy mě samotný hrabě prohání peklem a v Praze v Primmat Gymu pod vedením Pavla Bechtolda a Marka Lončáka a se skvělými sparringy jako je například Leo Brichta, kteří mi vycházejí ve všem vstříc a pomáhají mi. A samozřejmě pekelné lapy s mistrem Mikym Vančurou ve Spejbl Gymu.

Chtěl bys pozvat fanoušky ke sledování Dracula Fight Night prostřednictvím PPV?

Rád bych všechny fanoušky pozval k zakoupení PPV přes Oktagon.tv na největší stand-up akci u nás DFN 4. Karta je našlapaná a slibuje krásné zápasy s plnými pravidly Muaythai.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!