Rozhovory
0

Kdo se stane nekorunovanou královnou DFN?

Nekompromisní duel dvou krásek v muaythai v malých rukavicích nabídne v sobotu galavečer Dracula Fight Night. Zkušená Monika Chochlíková sice v minulosti Kláru Strnadovou dvakrát porazila, ale Klára je teď rozjetá a v amatérském ringu neprohrála už sedm zápasů v řadě.  Kláro, nedávno jsi zvítězila na turnajích v Chorvatsku a Slovensku. Kolik jsi měla zápasů a […]

Nekompromisní duel dvou krásek v muaythai v malých rukavicích nabídne v sobotu galavečer Dracula Fight Night. Zkušená Monika Chochlíková sice v minulosti Kláru Strnadovou dvakrát porazila, ale Klára je teď rozjetá a v amatérském ringu neprohrála už sedm zápasů v řadě. 

Kláro, nedávno jsi zvítězila na turnajích v Chorvatsku a Slovensku. Kolik jsi měla zápasů a kde to pro tebe bylo těžší?

V Chorvatsku jsem měla celkem čtyři zápasy a na Slovensku jsem odzápasila tři. Těžší byl pro mě určitě turnaj v Chorvatsku, kdy jsem měla svoji váhovou kategorii celkem nabytou a bylo nás přihlášených devět zápasnic z různých zemí.

V sobotu na DFN tě čeká zápas v muaythai v malých rukavicích. Která pravidla ti sedí nejvíc?

Určitě mi více sedí pravidla K1, ale muaythai mám také ráda, a jelikož se tolik zápasů v thajském boxu nepořádá, jsem ráda, že si je opět můžu vyzkoušet, a ještě k tomu v malých MMA rukavicích, ve kterých jsem měla premiéru v únoru a moc se mi to líbilo.

 

Tvou soupeřkou bude Monika Chochlíková, co o ní víš a na co si budeš muset dát největší pozor?

Soupeřku znám dobře. S Monikou jsem již 2x zápasila. Bohužel jsem vždy prohrála, ale doufám, že se to napotřetí prolomí. Monika je o něco zkušenější zápasnice. Hlavně co se týče profi zápasů. Její síla bude hlavně v klinčích, na které jsme se ale také připravovali.

Jak jsi spokojená s přípravou na DFN?

Snažila jsem se dát do přípravy maximum, i když si to občas bere osobní život. Moji trenéři Martina Jindrová, Zdenda Švamberk a Roman Gomola se mi opravdu věnují a snaží se mě připravit na 100 %. Věřím, že jsem připravena a do zápasu půjdu s cílem zvítězit.

Moniko, jak jsi byla spokojená s posledním zápasem v MMA na Oktagonu?

Bola to doslova taktická vojna. Ako som predpokládala, bolo to o tom, kto si presadí svoju taktiku. Po zapase ma mrzelo, že som sa nemohla pustat viac do výmeň, ale zaroveň som bola ráda, že som eliminovala takmer všetky superkyně útoky a vyhrála som.

V sobotu na DFN tě čeká zápas v muaythai v malých rukavicích. Která pravidla ti sedí nejvíc?

Je to práve thajský box v mma rukaviciach- moj oblubený sport v oblubených rukaviciach. Velmi sa na to těším.

 

Tvou soupeřkou bude Klára Strnadová, co o ní víš a na co si budeš muset dát největší pozor?

S Klárou sa poznáme už dlho. Dvakrát sme sa stretli aj v zápase. Jej styl poznám dobre. Najvajčší pozor si musím dát na nejaký lucky punch. Ale myslím, že taktiku máme nastavenu dobre.

Jak jsi spokojená s přípravou na DFN?

Posledné mesiace som velmi hladná po zápasoch. Doslova sa ich neviem dočkat. Hned po Oktagoně som na druhý den už zarezávala v gyme. Trénujem stále a nepodceňujem nic. S prípravou som spokojna nadpriemerně.

Galavečer můžete sledovat živě přes PPV na Oktagon.tv

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!