Rozhovory
0

IAF Fight Night startuje již dnes v Europarku

Organizace I am Fighter rozjíždí sérii nových turnajů a již dnes začíná první galavečer ve zbrusu nových prostorech Daily fitness v OC Europark Štěrboholy.  Hlavní zápas bude patřit ženám, kdy se Martina Jindrová utká s brazilskou zemařkou Tamires Vidal. Michal Reissinger si určitě nenechá líbit pozvání na soukromou lekci od Davida Závody a vyhrocený bude  i zápas mezi […]

Organizace I am Fighter rozjíždí sérii nových turnajů a již dnes začíná první galavečer ve zbrusu nových prostorech Daily fitness v OC Europark Štěrboholy.  Hlavní zápas bude patřit ženám, kdy se Martina Jindrová utká s brazilskou zemařkou Tamires Vidal. Michal Reissinger si určitě nenechá líbit pozvání na soukromou lekci od Davida Závody a vyhrocený bude  i zápas mezi Pepou Talafousem a Stevenem Krtem. Na který zápas se nejvíc těší organizátor Petr Ondruš?

Jak hodnotíš projekt I am Fighter Streetfighter, který se odehrával v garážích obchodního domu Šestka?

Já hodnotím Streetfighter velmi pozitivně. Přinesl nové možnosti pro amatéry, zkušenosti pro nováčky a nové emoce pro diváky.

Další akce byla cesta na turnaj do Afriky. Můžeš nám k tomu říct něco bližšího?

Kamerun.. to bylo veliké dobrodružství a takhle s odstupem času můžu vlastně říct, že to bylo vlastně fajn. Tam jsem si ale nebyl jist, co bude druhý den 🙂

Nyní bude I am Fighter v nových prostorech. Jaké jsou nyní promotérské plány?

Nové prostory jsou výsledek partnerské spolupráce IAF a Daily Fitness. Krásných 3000 m2 fitka s wellness a fight zónou a vlastní klecí. Dnes to vše představíme i divákům, jak multifunkční prostor to je. Další plány se budou vyvíjet podle nálady covidu, ale jinak máme v plánu další malý turnaj v říjnu a víc představíme dnes večer.

Na který zápas se v pátek nejvíc těšíš?

Nejvíc se samozřejmě těším na hlavní zápas, protože Martina má před sebou veliký ořech z Brazílie. Pak je tam každý zápas něčím specifický, takže bych asi mluvil o každém z nich Na to, jak nám zamíchaly s fight kartou výsledky covid testů a nerozvážnost vedoucích CSMMA, je skvělé, co vše uvidíme.

Jak bude možné páteční IAF Fight Night sledovat?

O2tv sport od 19.00 nebo na místě. Ještě pár míst je volných.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!