Rozhovory
0

Matúš Juráček: V sobotu budu bojovat ze všech sil, abych vyhrál

Matúš Juráček si v Oktagon MMA hlasitě řekl o pozornost v posledním zápase vítězstvím nad Gáborem Borárosem. Jeho další krok vzhůru bude v sobotu na Štvanici souboj s Tato Primerou a Matúš hlásí připraven. V posledním zápase jsi získal cenné vítězství nad Gáborem Borárosem. Jaká byla taktika a jak ses v zápase cítil? V posledním […]

Matúš Juráček si v Oktagon MMA hlasitě řekl o pozornost v posledním zápase vítězstvím nad Gáborem Borárosem. Jeho další krok vzhůru bude v sobotu na Štvanici souboj s Tato Primerou a Matúš hlásí připraven.

V posledním zápase jsi získal cenné vítězství nad Gáborem Borárosem. Jaká byla taktika a jak ses v zápase cítil?

V posledním zápase jsem se utkal s Gáborem a byl jsem rád, že jsem dostal pravé já příležitost zápasit s takovým borcem a mohl jsem ukázat, co ve mně je.  Taktika byla taková, jakou jsem předvedl v zápase. Na Gábora jsem byl dobře takticky připravený a do puntíku jsem splnil, co jsme chtěli a díky tomu jsem vyhrál.

Další zápas na Oktagon MMA tě čeká v sobotu na pražské Štvanici. Už jsi někdy zápasil Open Air a jak se těšíš?

Další zápas mě čeká na Štvanici a moc se na to těším. Ano, už jsem venku pod širým nebem zápasil na GCF, tenkrát byl galavečer na náplavce a přišlo tam i dost lidí a bylo to příjemné, ale Štvanice je prostě nejvíc. Je to největší gala, na které budu zápasit a i s nejvíce diváky. Mám velkou podporu fanoušků, kteří za mnou stojí, ať se děje, co se děje a už se moc těším, jak mě v zápase budou hnát za vítězstvím.

 Tvým soupeřem jako další stupínek v kariéře bude Tato Primera. Jak hodnotíš svého protivníka?

Tate Primera jen typ bojovníka, co si užívá zápasy a já jsem moc rád, že jsem dostal jeho. Mám natrénováno jako nikdy a už se těším, až začne zápas.

Kde se na zápas připravuješ a kdo ti v přípravě nejvíc pomáhá?

Myslel jsem, že zápas bude dřív, ale když přišla Štvanice, tak jsem si řekl, že se vyplatí počkat. Připravoval jsem se u nás v RPG a TKBC, také jsem chodil na tréninky k Richardu Andršovi, o sílu a kondici se o mě starala Arleta Krausová a Erik a i jsem navštívil Pražský rohovník Míťu Soukupa. Ještě Jsem měl tu možnost vycestovat do polského Czerwony Smok, kde trénují evropské špičky jako Borys Mankowski, Michal Pietrzak, Mateusz Gamrot a mnoho dalších skvělých sparingů. Prošel jsem peklem a věřím, že se mi to všechno v kleci vrátí. Díky patří mým sponzorům, kteří mi pomáhali a já díky nim nemusím řešit nic jiného, než trénování. Takže děkuji sponzorům Agentura ESAM, Jirka Muller dluhopis.eu, Mistation a lidem jako Max nebo Kyli, který byl za mnou v Polsku. Díky nim jsem mohl mít průpravu snů a pořádně si ji užít.  Jsem jim opravdu vděčný, že můžu žít svůj sen.

Jaké jsou plány do budoucna?

Plán do budoucna je, že teď v sobotu budu bojovat ze všech sil, abych vyhrál. Nic jiného neřeším, síla přítomného okamžiku je proste nejvíc. 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!