Rozhovory
0

Game changer Oktagonu. Co chystají během tohoto roku?

Organizace OKTAGON MMA má za sebou rok plný turbulencí v rámci koronavirové krize, během které dokázal uspořádat deset turnajů v brněnské pevnosti i dva ročníky projektu Underground. Plány na druhou polovinu kalendářního roku představili promotéři Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou na tiskové konferenci OKTAGON Time ve čtvrtek večer v pražském Divadle Royal. “Pojmenovali jsme tuhle […]

Organizace OKTAGON MMA má za sebou rok plný turbulencí v rámci koronavirové krize, během které dokázal uspořádat deset turnajů v brněnské pevnosti i dva ročníky projektu Underground. Plány na druhou polovinu kalendářního roku představili promotéři Ondřej Novotný s Pavolem Nerudou na tiskové konferenci OKTAGON Time ve čtvrtek večer v pražském Divadle Royal.

“Pojmenovali jsme tuhle konferenci jako Game changer a tou první velkou novinkou je projekt OKTAGON.TV,” uvedl Novotný. V rámci nové platformy se před několika týdny odvysílal první z chystaných turnajů jiných organizací, kterým bylo DFN4.

Následovat budou i další turnaje, IMPACT MMA, Boxing Lucerna, DFN5 nebo MTE 11, kde se představí známá jména Sebastian Fapšo, Strahinja Mitrič nebo Monika Chochlíková. Slovenská thaiboxerská hvězda a nová akvizice OKTAGONU se utká o prestižní titulový pás WMC proti turecké hvězdě Fundě Alkayis.

“Uvědomujeme si, že domácí scéna potřebuje finanční pumpu a rozvoj ostatních organizací. Chceme aby rostly další hvězdy v bojových sportech, aby dosahovaly na světové organizace, a aby nás to všechny víc bavilo,” uvedl Novotný.

OKTAGON se během doby koronavirové stáhl z O2 TV, ale od září se přesouvá na Českou televizi, kde budou k dispozici nejen turnaje, ale i doplňkový obsah.

Novinky chystá organizace i na e-shopu, kde přináší novou kolekci oblečení.

Už v sobotu se OKTAGON vrátí na ikonický tenisový stánek na pražské Štvanici. Turnaj OKTAGON 26 vyvrcholí bitvou o prozatímního krále střední váhy, v pětikolovém duelu se utká Pirát Samuel Krištofič s Polákem Marcinem Naruszczkou.

Hned týden po turnaji je naplánované setkání se slovenskými diváky v Šamoríně v rámci akce OKTAGON DAY.

11.září se pak MMA podívá poprvé a nejspíš pro letošní rok i naposled do hlavního slovenského města. V bratislavské aréně Ondreja Nepely nabídne OKTAGON 27 s titulovou bitvou o pás v pérové váze mezi Ivanem Buchingerem a Vojtou Barboríkem. Představí se i Robert Pukač s Maté Kertészem, Gábor Boráros nebo dvojice Xavier-Kimball.


Poslední zářijovou sobotu se pak OKTAGON vrátí s osmadvacátým číslovaným turnajem do Prahy, konkrétně do O2 Universum. V titulové bitvě o bantamového krále stane Filip Macek, zamotanou situaci ve welteru se pokusí rozřešit Kaik Brito s Petrem Monstrem Knížetem. A diváci uvidí i Viktora Peštu či Lea Brichtu.

Na 13.11. byl původně oznámený turnaj Underground v O2 Areně v čele se zápasem Karlose Vémoly a rappera Marpa. Pro Karlosovo aktuální zranění se ale tento zápas musí odložit, konkrétní termín zatím promotéři neodhalili. 4.12 se pak OKTAGON po dlouhé pauze vrátí také do Ostravy, kde se představí domácí borci David Kozma v další titulové obhajobě, a také Václav Mikulášek v souboji s Tomášem Bolem. Závěr roku pak bude značně velkolepý. Jubilejní 30.turnaj se totiž uskuteční v O2 Areně 30.prosince.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!