Rozhovory
0

Open air Yangames FN se přesouvá pod střechu Podvinného mlýnu

 Předpověď počasí na příští týden pořádně zamíchala kartami a organizátoři Yangames Fight Night už nechtěli kvůli fanouškům a zejména fighterům zažít takový přívalový déšť, který byl téměř po celou dobu loňského galavečeru ve Žlutých lázní. Dnes se proto rozhodli k razantnímu kroku a poprvé v historii přesunuli galavečer pod střechu a to na Podvinný mlýn. […]

 Předpověď počasí na příští týden pořádně zamíchala kartami a organizátoři Yangames Fight Night už nechtěli kvůli fanouškům a zejména fighterům zažít takový přívalový déšť, který byl téměř po celou dobu loňského galavečeru ve Žlutých lázní. Dnes se proto rozhodli k razantnímu kroku a poprvé v historii přesunuli galavečer pod střechu a to na Podvinný mlýn.

Již v neděli má začít pršet a nepřestane po celý týden. Přestože již zvládli turnaje uskutečnit při nejrůznějších předpovědích, tak do podmáčeného terénu nelze ukotvit ring a sloupy pro střechu a reflektory. Navíc pohybovat se při stavbě během středeční bouřky na kovové konstrukci je z bezpečnostních důvodů nemožné. “Nikdy jsme tradiční open air ve Žlutých lázní nezrušili ani nepřesunuli, ale tentokrát opravdu není možné technicky provést stavbu ringu. Proto jsme se narychlo domluvili s vedením Podvinného mlýna a jsem rád, že se to podařilo přesunout,” řekl nám promotér a organizátor Adrian Smrčka.

Ve čtvrtek 29. 7. nás tedy bude čekat jedenáct zápasů z toho hned dvě pyramidy a to ve váze -65 kg, kde uvidíme Tomáše Pelanta, Patrika Záděru, Habyba Samadova a Kmaila Wisniowskiho. Druhá pyramida bude tradičně ve váze +95 kg, v níž se utká Melvin Mané, Brian Douwes, Marcus Korngiebel a  Jacub Kozera. “Pokud Melvin vyhraje tuto pyramidu, tak má zajištěný zápas v Road to One, pokud i tam vyhraje, získá smlouvu v One FC.  Bude to mít hodně těžký, bude si muset soupeře dobře pohlídat, ale věřím, že Melvin jde nahoru a podaří se mu zvítězit,” řekl Adrian.

Pozornost diváků si určitě zaslouží titulový zápas o Mezinárodního mistra ČR WAKO PRO K-1, o nějž se utká Olivier LANGLOIS-ROSS /CAN/ vs. Tomáš HRON /CZE/. Tomáš je prakticky stálicí na Yangames Fight Night a nejinak tomu bude i letos.

Na Podvinném mlýně je momentálně možné být v počtu diváků do 2000, přičemž je nutné prokázat se antigenním či PCR testem, případně čestným prohlášením. Při loňském vytrvalém dešti na Yangames prohlásil Adrian Smrčka, že ten, kdo si schová lístek z loňska, bude mu platit i pro letošní rok a tak jeden sektor vyhradil právě pro fanoušky s loňskou vstupenkou.

Vstupenky můžete zakoupit zde: https://www.ticketmaster.cz/artist/yangames-fight-night-9-vstupenky/1083663?fbclid=IwAR3U-BzHBq7AsPI6_7fDUQOodCRpbfk0VnOtcKAA1YD1l3ix1N7PqPb5gqQ

YANGAMES FIGHT NIGHT 9

ČTVRTEK 29. 7. 2021

UNYP ARENA PRAHA, Kovanecká 27, Praha (Sparta Arena Podvinný Mlýn)

STARTOVNÍ LISTINA

Start 18:00 hod.

 

 • K-1 pyramida -65 kg, 3×3 min., Fight A

LOS 1 vs. LOS 2

 • K-1 pyramida -65 kg, 3×3 min., Fight B

LOS 3 vs. LOS 4

 

Tomáš PELANT /CZE/

Patrik ZÁDĚRA /CZE/

Habyb SAMADOV /UKR/

Kamil WISNIOWSKI /POL/

 

 • K-1 pyramida +95 kg, 3×3 min., Fight A

LOS 1 vs. LOS 2

 

 • K-1 pyramida +95 kg, 3×3 min., Fight B

LOS 3 vs. LOS 4

 

Melvin MANÉ /CZE/

Brian DOUWES /HOL/

Markus KORNGIEBEL /GER/

Jacub KOZERA /POL/

 

 • K-1, -86 kg, 3×3 min.

Miroslav ZAVADIL /CZE/ vs. Dominik SÍVEK /CZE/

 

 • K-1, -74 kg, 3×3 min.

Robin GILLEBAARD /HOL/ vs. David DVOŘÁČEK /CZE/

 

 • K-1, -71 kg, 3×3 min.

Radek FOJTÍK /CZE/ vs. Matěj VOSÁHLO /CZE/

 

 • K-1, +95 kg, 3×3 min.

František KOHOUT /CZE/ vs. Martin HORSKÝ /CZE/

 

 • K-1 pyramida -65 kg, 3×3 min., Finále

Winner Fight 1 vs. Winner Fight 2

 

 • Titulový zápas o Mezinárodního mistra ČR WAKO PRO K-1, -94,10 kg, 4×3 min.

Olivier LANGLOIS-ROSS /CAN/ vs. Tomáš HRON /CZE/

 

 • K-1 pyramida +95 kg, 3×3 min., Finále

Winner Fight 3 vs. Winner Fight 4

 

Share:
 • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!