Rozhovory
0

OKTAGON Underground má nové datum

K očekávanému boxerskému střetu bojovníka Karlose Vémoly a hudebníka Otakara Marpa Petřiny dojde poslední únorovou sobotu. Původně se oba měli utkat v O2 aréně už v listopadu letošního roku, Vémolu ale do akce nepustí rozsáhlé zranění ruky, a tak OKTAGON již dříve avizoval, že spolu s tímto zápasem bude přesunut i celý plánovaný turnaj OKTAGON […]

K očekávanému boxerskému střetu bojovníka Karlose Vémoly a hudebníka Otakara Marpa Petřiny dojde poslední únorovou sobotu. Původně se oba měli utkat v O2 aréně už v listopadu letošního roku, Vémolu ale do akce nepustí rozsáhlé zranění ruky, a tak OKTAGON již dříve avizoval, že spolu s tímto zápasem bude přesunut i celý plánovaný turnaj OKTAGON Underground. Nové datum tak je 26. února 2022 v O2 aréně. 

Obě hvězdy se sešly v sobotu 4. září v pražském klubu Duplex, kde se do sebe pod mediální záštitou iSportu pustily ve slovní přestřelce. Na oficiální trashtalk dohlížel promotér Ondřej Novotný, který Vémolovi s Marpem rovněž pokládal i několik otázek. “KO na konci pátého kola,” nabídl svou první predikci bývalý šampion střední váhy Vémola. Marpo nezapomněl zmínit, že Vémola na své první KO čeká už třicet let. “Dej tomu dalších třicet let a třeba se ti to podaří,” odmítl Petřina možnost, že by v zápase prohrál před uplynutím časového limitu. Oba zároveň připustili, že tlak a možná vzájemná nevraživost se může s blížícím se zápasem stupňovat.

 

Turnaj OKTAGON Underground nabídne vedle hlavní bitvy Vémola vs. Marpo také další atraktivní soubor v boxu, kdy se proti sobě postaví herec Jakub Štáfek, který už se v minulosti v kleci pro MMA i v boxerském ringu objevil, a zápasník Gábor Boráros. Další zápasy oznámí organizace později. Do O2 areny se navíc v únoru vrátí jen po dvouměsíční pauze, protože na konec letošního roku plánuje v největší tuzemské hale uspořádat jubilejní turnaj OKTAGON 30.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!