Rozhovory
0

Buki jako double champ, Gábor soupeře přejede a Robo dá další kimuru. Nebo to bude jinak?

Oktagon MMA tentokrát rozjede svoji show na Slovensku v Bratislavě a na kartě, která je složená převážně ze slovenských borců je hned několik lákavých fightů. František Fedor se v posledním zápase blýskl skvělým KO a naprostým přehledem v postoji, což nyní s Matoušem Kohoutem slibuje postojovou válku. Vlasto Čepo po prohře v Oktagonu, která byla […]

Oktagon MMA tentokrát rozjede svoji show na Slovensku v Bratislavě a na kartě, která je složená převážně ze slovenských borců je hned několik lákavých fightů. František Fedor se v posledním zápase blýskl skvělým KO a naprostým přehledem v postoji, což nyní s Matoušem Kohoutem slibuje postojovou válku. Vlasto Čepo po prohře v Oktagonu, která byla jeho první v kariéře, si odskočil na dva zápasy do Chorvatska a byly z toho dvě vítězství před limitem.
Jestli nyní potvrdí svoji formu i doma, tak už duel Čepo vs Peňáz bude na spadnutí. Gabor Boraros v posledních dvou zápasech prohrál, ale pořád dokáže u fanoušků vyvolat emoce a pozornost a takových zápasníků si promotéři cení. Před Bratislavou Gábor na sobě zamakal a postavu kulturisty tentokrát slibuje doplnit i pořádnou dávkou MMA. V domluvené váze do 79 kg chce opět nastartovat beast mode, tak se necháme překvapit, jak si povede. Robo Pukač vs Máté Kertész je otevřený zápas, ve kterém můžou přijít všelijaké překvapení, jako například, když Robo nasadil Honzovi Malachovi kimuru a precizně to utahoval, až se to povedlo. No a jasný zápas večera Ivan Buchinger vs Vojto Barborík. Když se podíváte Ivanovi na Sherdog, tak rolujete, rolujete a jako by to nebralo konce. V Evropě je málo aktivních fighterů s tolika zápasy a v takové formě jako je Ivan a i když přicházejí nový šampioni, tak si myslíme, že Vojto k vítězství s takovým soupeřem ještě nedozrál. Každopádně nás čeká super podívaná a těm, kteří nebudou na místě, přejeme podle klasika Ostrý obraz a dobrý zvuk.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!