Rozhovory
0

Jubox je zpět. Velký bojovník se vrací do klece

Jaroslav Jubox Pokorný se po třech letech vrací zpět do oktagonu a zkusí restartovat svou kariéru, kde by se chtěl postupně dostat do své váhy -66 kg. Jako první se mu v sobotu postaví do cesty Miloš Janičič. Budou to tři roky, co jsi oficiálně ukončil kariéru. Proč ses tak rozhodl a věřil jsi tomu, […]

Jaroslav Jubox Pokorný se po třech letech vrací zpět do oktagonu a zkusí restartovat svou kariéru, kde by se chtěl postupně dostat do své váhy -66 kg. Jako první se mu v sobotu postaví do cesty Miloš Janičič.

Jaroslav Jubox Pokorný se vrací do klece. Chce ukázat, že jako MMA bojovník tady na scéně má ještě co říct

Budou to tři roky, co jsi oficiálně ukončil kariéru. Proč ses tak rozhodl a věřil jsi tomu, že to je definitivní?

Rozhodl jsem se ukončit kariéru z důvodu mého zranění a z toho důvodu, že se mi koleno vůbec nelepšilo a myslel jsem si, že už se nezlepší. Právě z toho důvodu jsem ukončil kariéru. Nevěřil jsem, že se to koleno dokáže zlepšit. Každý den jsem makal, aby byl nějaký posun, ale zlepšení nepřicházelo, takže jsem se rozhodl ukončit kariéru.

Ten čas, kdy jsem netrénoval a nechal jsem to volně plynout, tak se mi koleno postupně začalo zlepšovat a zlepšovat, navíc jsem začal posilovat s takovou jednou pomůckou, která mi to koleno hodně zlepšila. Hlavně tomu ale pomohl čas, a to, že jsem na to nemyslel.

Co tě nyní přimělo se vrátit? Bude to jenom pro zápas na Oktagon v Pardubicích anebo bys chtěl restartovat kariéru?

Tak osobně bych chtěl spíš restartovat kariéru. A chtěl bych se vrátit do váhové kategorii do 66 kg, protože sedmdesátka je na mě veliká. Určitě bych chtěl dát víc zápasů a jestli to bude pod Oktagonem, zatím jsem v Oktagonu spokojený, ale mám tam jeden zápas, takže všechno ukáže jenom čas.

Jak dlouho trénuješ a kdy jsi zahájil přípravu na zápas?

V ostrým tréninku jsem asi sedm týdnů, předtím jsem něco zvedal v posilovně, ale určitě se to nedalo přirovnat k nějakému většímu tréninku. Takže v plném tréninku jsem sedm týdnů a cítím se skvěle.

Na jakou váhu jsi to v zápasové přestávce dotáhl?

V zápasové přestávce jsem se dostal na váhu 84 – 85 kg. Samozřejmě to lítalo podle ročního období, jak jsem se hýbal atd., ale pohyboval jsem se kolem 80 – 85 kg.

Měl jsi nějaké přání ohledně výběru soupeře?

Já jsem jen řekl, že po tříleté pauze se nemůžu momentálně rovnat s bojovníky Oktagonu. S tou první pětkou, která tam je, se po tříleté pauze nemůžu srovnávat, takže podle toho šel výběr soupeře, i když toho soupeře, kterého mám, je hodně kvalitní a sám řekl, že chce v Oktagonu bojovat o titul, takže to mé přání moc nevyšlo, ale takový prostě jsem.

 

Bude tvůj nástup do oktagonu opět vyhrocený, nebo ses” vyklidnil”?

Sám nevím, jestli jsem se uklidnil, to asi ukáže samotný nástup. Nevím, jestli budu řvát, nevím, jestli půjdou v klidu. Sám nevím, co mám po třech letech očekávat, takže všechno, co udělám bude spontánní, bude to ze mě.

Sledujte turnaj na www.OKTAGON.TV

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!