Rozhovory
0

Tolja Hunanyan: Těším se na nový pásek

Anatoli Hunanyan v sobotu v polské organizaci Fight Exlusive Night nastoupí v v titulovém zápase vs Dominik Zadora. Tolja tohoto soupeře porazil v roce 2018 ve druhém kole TKO a ve vítězný konec věří Tolja i nyní. V poslední době jsi se více začal orientovat na box. Proč tomu tak je a kdy jsi měl […]

Anatoli Hunanyan v sobotu v polské organizaci Fight Exlusive Night nastoupí v v titulovém zápase vs Dominik Zadora. Tolja tohoto soupeře porazil v roce 2018 ve druhém kole TKO a ve vítězný konec věří Tolja i nyní.

V poslední době jsi se více začal orientovat na box. Proč tomu tak je a kdy jsi měl poslední zápas v K- 1?
Poslední zápas jsem měl 28. 9. 2019 ve Švýcarsku, kde jsem vyhrál. V boxu mám více nabídek než v K-1 a to i s finanční stránky.
V sobotu se v polské organizaci Fight Exlusive Night utkáš o titul s Dominikem Zadorou, se kterým ses v minulosti už jednou střetl. Jak vzpomínáš na tento zápas?
Je to místní frajírek a opět se na něj těším… zatím se neutkal z někým, kdo by byl lepší. Pokaždé zápasí jen v Polsku a je hvězda. Pak přijede někdo, kdo ma kuráž a prohrává. Asi tak…
Co si budeš chtít prosadit a na co si musíš dát největší pozor?
Prosadit to svoje a pohlídat to jeho 😂 Ne on dobře kope – takže eliminovat ho v tom. Moc se krčí a odchází mu kardio – takže cíl a gameplan je jasný. Zápas je na 5 x 3min., těším se na nový pásek…!
Jak jsi spokojený s přípravou a v jaké formě se cítíš?
Příprava běží skvěle. Pomáhá mi třeba Filip Miňovský – box, Pavel Šach, Vašek Sivák, moji kluci z Gymu – sparing, Macháček a táta na lapách a strategii. Silové tréninky s Ondra Kledba. Je to náročné skloubit přípravu s prací, ale zvládám.
Máš už domluvené něco dalšího?
Zatím nemám.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!