Rozhovory
0

Petr Píno Ondruš se v Lucerně rozloučí s kariérou

Galavečer profesionálního boxu a K-1 v Lucerně je výjimečný hned v několika aspektech. Návštěvníci se snaží udržet v tomto svatostánku boxu atmosféru v duchu třicátých let, promotéři odolávají nástupu popularity MMA a zařazují na fightcard postojové zápasy boxu, muaythai, nebo K-1 a posledním zápasem zde ukončují kariéry legendy české bojové scény. Ve středu 29. prosince […]

Galavečer profesionálního boxu a K-1 v Lucerně je výjimečný hned v několika aspektech. Návštěvníci se snaží udržet v tomto svatostánku boxu atmosféru v duchu třicátých let, promotéři odolávají nástupu popularity MMA a zařazují na fightcard postojové zápasy boxu, muaythai, nebo K-1 a posledním zápasem zde ukončují kariéry legendy české bojové scény. Ve středu 29. prosince vstoupí naposledy do ringu legenda české bojové scény Petr Píno Ondruš a posledním zápasem s Marianem Tůmou ukončí bohatou kariéru, ve které sváděl zápasy v muaythai, K-1, MMA a Sandě. 

Ve středu 29. prosince tě čeká zápas v Lucerně, kde jsi v roce 2014 zvítězil vs Petr Kareš. Jak na tento duel vzpomínáš?

Na tento duel nevzpomínám jen já, ale spoustu lidí se mnou 😉 Hlavně na okamžik prvního knockdownu a na jeho nefér útoky 😉

Tvůj letošní zápas je hlášený jako poslední. Proč ses rozhodl pro Lucernu a nebude tě lákat ještě bojovat v tvé organizaci I am Fighter?

Byli jsme takto domluveni s Matoušem Rajmontem. Nechci tahat své zápasy do IAF. Tam se musím soustředit na hodně jiných věcí a my chlapi víc jak dvě najednou poradně nezvládneme 😅

Proč ses rozhodl ukončit kariéru v postojovém zápase a ne v MMA?

V Lucerně se MMA nemůže provozovat 😅 Je to taková srdcovka.

Tvůj soupeř bude liberecký Marian Tůma. Co říkáš na svého soupeře?

Marian je zkušený soupeř, vysoký, tvrdý a nekompromisní. Těším se na něj 😉

V jaké váze je zápas vypsaný?

Zápas s Marianem je vypsány ve váze -95 kg.

Myslíš, že duel skončí na body?

Myslím, že duel neskončí na body …

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Připravuju se u nás v TKBC a cítím se skvěle! Ve formě, jak dříve.

S jakou zápasovou bilancí končíš a co považuješ za svůj největší úspěch?

V postojových disciplínách (K1, Kickbox a Thaibox) mám 77 – 3 a jako můj největší úspěch beru to, že jsem byl schopen vyhrávat co týden různé turnaje v různých zemích a v úplně jiných disciplínách.

Když se ohlédneš, udělal bys něco jinak?

Udělal. Držel bych se jiných kamarádů 😅 A sportovně bych asi potlačil ego a nechtěl mermomocí Karlosovi vstát 😉

 

Chtěl bys do Lucerny pozvat diváky?

Jo, strašně rád bych pozval diváky na skvělou akci včetně našeho duelu s Mariánem. Bude to moje rozlučka, tak byste u toho neměli chybět.

Píno, díky za vše!

 

Vstupenky zakoupíte zde:

BOXING LUCERNA – GALAVEČER PROFI BOXU A K1 |

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!