Rozhovory
0

Modlíme se za tebe Miro!

MMA zápasník Miro Štrbák zkolaboval na tréninku a ve velmi vážném stavu leží v umělém spánku v nemocnici. Příčinou kolapsu byl rozsáhlý infarkt. Následné testy v nemocnici prokázaly, že Miro v minulosti již jeden menší příhodu prodělal, což on sám ani nezaznamenal. Celý týden pracoval na stavbě, v neděli regeneroval v sauně a včera na […]

MMA zápasník Miro Štrbák zkolaboval na tréninku a ve velmi vážném stavu leží v umělém spánku v nemocnici. Příčinou kolapsu byl rozsáhlý infarkt.

Následné testy v nemocnici prokázaly, že Miro v minulosti již jeden menší příhodu prodělal, což on sám ani nezaznamenal. Celý týden pracoval na stavbě, v neděli regeneroval v sauně a včera na běžném tréninku techniky si najednou sednul a zastavilo se mu srdce. Následovala dlouhá resuscitace a převoz do nemocnice, kde ho ještě cca dva dny budou držet v umělém spánku.  Jaké budou další prognózy se uvidí až po probuzení.

Prosím, modlete se za Mira a pošlete mu na dálku mnoho sil na uzdravení. Věříme, že vaší podporu vycítí a pomůže mu!

Zároveň na vás apelujeme, dávejte na sebe pozor, nepřepínejte se, choďte na kontroly k lékařům, pokud sportujete, nechávejte si dělat zátěžová EKG a hlavně nepřecházejte onemocnění. Právě přecházení nemocí velmi často sedá na srdce a může mít fatální důsledky i u mladého člověka.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!