Rozhovory
0

Šárka Melínová se postaví proti ukrajinské mistryni světa

Talentovaná, krásná a ještě s dobrým srdcem, taková je kickboxerka Šárka Melínová. Jakmile se dověděla o možnosti zápasit v benefičním zápase proti dvojnásobné mistryni světa Viktorii Yevtushenko, neváhala ani minutu a nadšeně souhlasila i přesto, že sama bude zápasit zdarma a celý výtěžek akce půjde právě na podporu této ukrajinské bojovnice. V ringu ale veškeré […]

Talentovaná, krásná a ještě s dobrým srdcem, taková je kickboxerka Šárka Melínová. Jakmile se dověděla o možnosti zápasit v benefičním zápase proti dvojnásobné mistryni světa Viktorii Yevtushenko, neváhala ani minutu a nadšeně souhlasila i přesto, že sama bude zápasit zdarma a celý výtěžek akce půjde právě na podporu této ukrajinské bojovnice. V ringu ale veškeré sympatie skončí a obě holky v zápase nechají vše, aby vítězství urvaly na svou stranu. Vy je můžete podpořit a přijít se podívat již tento čtvrtek do pražského Europarku. Vstup je volný, ale můžete si zakoupit vstupenku v hodnotě 200 Kč, čímž podpoříte ukrajinskou šampionku v této nelehké době.

Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a co tě k nim přivedlo?

Bojovým sportům, konkrétně kickboxu se věnuju necelých osm let. Přivedla mě k nim maminka, které se tenhle druh sportu vždycky líbil a zároveň chtěla, ať se postavím na vlastní nohy.

Kterými kluby jsi prošla a kteří trenéři tě vedli?

Od samého začátku jsem v klubu Tolja gym, který vede Tolja Hunanyan a Honza“Junior“ Rychtařík.

Zároveň pracuješ jako trenérka, kde vedeš své lekce a na co se zaměřuješ?

Mám soukromé lekce kickboxu na Palmovce ve Fox Gymu.

Kdo se k tobě může hlásit na lekce? Musí už něco umět nebo může začít od píky?

Úplně kdokoli, učím od úplného základu, takže začátečníci u mě byli prakticky všichni.

V jakých disciplínách startuješ a jaká je tvá zápasová bilance?

Mojí hlavní disciplínou je K1. Startovala jsem ale i v lowkicku a klasickém boxu. Jsme schopni přizpůsobit se různým stylům. Bilance je 20-15 v amatérech, v profi 2-1. 4.

Co považuješ za dosavadní největší sportovní úspěch?

Za největší dosavadní úspěch považuji medaile z mistrovství. Tudíž 3. místo na Evropě a dvakrát 3. na mistrovství světa.

Ve čtvrtek budeš mít na bojovém odpoledni v Europarku hlavní zápas vs Viktoriia Yevtushenko. Jak se na zápas těšíš?

Na zápas se těším. Přesto, že mi na začátku přišel čas na přípravu krátký, myslím, že jsme odvedli velký kus práce a teď už to jen zúročit.

Máš nějaké informace o soupeřce?

Soupeřku jsem neznala a nic extra o ní nevím.

V jaké zápasové formě se cítíš?

Cítím se skvěle a hladově 🙂

Chtěla bys do Europarku pozvat diváky?

Jelikož nerada poutám pozornost na sebe, tak se diváci mohou těšit i na utkání malých závodníků. Za náš klub nastoupí dva šikovní brachové a určitě se bude na co dívat.

Vstupenky zakoupíte zde:

https://www.ticketportal.cz/event/Beneficni-zapas-YEVTUSHENKO-vs-MELINOVA?fbclid=IwAR0zT8N_OSkPoxI1AEi5Xfe8skkNRJu5lNqr_1CxGwA9dVFqpSTgBE9wnc8

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!