Rozhovory
0

Warrior Challenge pomůže bojovníkům

Už 2. července se uskuteční galavečer amatérského boxu a K1! V sobotu startuje od 17.00 hod galavečer bojových sportů v KD Krakov. Celý event je organizovaný kluby KG Academy a El Guapo box team, jmenovitě Martinem Ganěm a Martinem Podluckým. Turnaj, kde si to mezi s sebou rozdají zápasníci takříkajíc na „ostří nože“, je tahákem […]

Už 2. července se uskuteční galavečer amatérského boxu a K1! V sobotu startuje od 17.00 hod galavečer bojových sportů v KD Krakov. Celý event je organizovaný kluby KG Academy a El Guapo box team, jmenovitě Martinem Ganěm a Martinem Podluckým. Turnaj, kde si to mezi s sebou rozdají zápasníci takříkajíc na „ostří nože“, je tahákem pro všechny příznivce adrenalinových sportů. Vedle atraktivních zápasů, hudebního doprovodu a našich ring girls, čeká na diváky také exhibice v podání Kyokushin Karate Slovan Bohnice.

„Cítil jsem, že je zapotřebí konečně v Bohnicích udělat sportovní akci tohoto rázu. Akci, která bude nejen motivovat mladé lidi ke sportu, ale bude také určitým přínosem. Já si osobně plním svůj malý sen – zorganizovat boxerský turnaj v místě, kde jsem vyrůstal, a kde jsem zažil krásných 30 let svého života. O to víc se na celý event těším. Nutno přiznat, že je s tím spojeno hodně práce a vše ostatní šlo tak na nějaký čas stranou. Na galavečer se nám přihlásilo přes sto zájemců, což je skutečně neuvěřitelné číslo. Nebylo tak vůbec jednoduché vybrat finální zástupce a sladit zápasy tak, aby byly vyrovnané. Zájem mě těší o to víc, když vím, že zápasníci budou bojovat za minimální finanční příspěvek. Přihlásili se proto, že si jdou zaboxovat, nabrat cenné zkušenosti a odevzdat v ringu vše, na co trénovali. Rád bych tímto předem všem účastníkům poděkoval za jejich odhodlání, patří jim velký respekt,“ shrnuje Martin Gaňo.

Jeho společník, Martin Podlucký, doplňuje, jaký význam tento amatérský turnaj má: „Chceme dát šanci úplným začátečníkům – amatérům ukázat se na akci tohoto formátu. V době, kdy já jsem byl aktivním boxerem, jsme zápasili ve starých tělocvičnách před maximálně 80 lidmi. To, že mají nyní šanci představit se KD Krakov, je obrovský posun a určitě to pro ně bude velký zážitek. Důvod, proč tohle celé vlastně děláme, je mj. také podpora mladých nadějných talentů. Spousta z nich už má dnes skvěle našlápnuto do profi kariéry. Často jim ale pro lepší výsledky chybí finance. Protože s Martinem Ganěm oba víme, jak náročná tato cesta je, rozhodli jsme se z výtěžku z akce podpořit dva perspektivní fightery z Reinders MMA a Gorila MMA. Část z vybrané částky bychom také rádi věnovali SOCIÁLNĚ SLABÝM RODINÁM, z.s.. Kolik se finálně vybere, a jak budou peníze rozděleny závisí ale nyní na divácích. Doufáme, že přijdou v hojném počtu. Věříme, že bude v Bohnicích pekelná atmosféra, a kdo jen trochu zná toto sídliště, tak ví, kolik skvělých bojovníků z něj vzešlo,“ uzavírá Martin Podlucký a jedním dechem dodává, že pokud bude galavečer úspěšný, uskuteční se i v příštím roce.

Předprodej vstupenek je již zahájen. Vstupenky můžete zakoupit osobně ve škole thajského boxu KG Academy, ul. Bukolská 775/4, 181 00 Praha 8 – Bohnice či v KTSO Praha JV, nám. Na Balabence 800, 190 00 Praha 9. Cena jedné vstupenky je 350,-. V den konání je možné zakoupit vstupné také na místě za 400,-.

Martin Gaňo a Martin Podlucký děkují za spolupráci MČ Praha 8 jmenovitě místostarostovi Jiřímu Vítkovi, MČ Praha 9 a všem partner jmenovitě.: Wellness-Smíchov.cz, Deratizace Global.cz, Dopareal.cz, FB Reality.cz, Glob production.cz, Restaurace Trojský Vrch, Oak Group, Gucul stav s.r.o, Trick4All.org, TrinityBar, Big-Schock Energy, Impex customs, jabkolevně.cz, restaurace Park Podviňák, Omnia music club, Globsoftware.cz, S Com, EaV Holding a Aleš Rataj.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!