Rozhovory
0

Český kickbox a muaythai chce uspět na Světových hrách

Světové hry jsou v plném proudu, a kromě českých reprezentantů z jiných sportovních odvětví se představí i naši reprezentanti z oblasti bojových sportů a to konkrétně v K-1, muaythai a karate. V královské disciplíně kickboxu tedy v K-1 nastoupí v americkém Birminghamu Klára Strnadová, kterou doprovází její trenér Zdeněk Švamberk. Hned v úvodním zápase čeká […]

Světové hry jsou v plném proudu, a kromě českých reprezentantů z jiných sportovních odvětví se představí i naši reprezentanti z oblasti bojových sportů a to konkrétně v K-1, muaythai a karate.

V královské disciplíně kickboxu tedy v K-1 nastoupí v americkém Birminghamu Klára Strnadová, kterou doprovází její trenér Zdeněk Švamberk. Hned v úvodním zápase čeká Kláru favoritka turnaje Monika Chochlíková a směle se dá říct, že vítězka tohoto souboje bude mít velkou šanci na celkové vítězství.

Pod trenérským dohledem Martina Viktorína staršího se v Birminghamu představí Petr Dvořáček. Petr je bronzový medailista z mistrovství světa WAKO a ve svých dvaceti letech je velkým příslibem do budoucna.

Reprezentační trenéři muaythai Jiří Mejstřík a Jiří Apeltauer vyšlou do boje o medaile na Světové hry Jakuba Klaudu a Viktorii Bulínovou. Jakub na této prestižní akci již jednou startoval a získal bronzovou medaili. Tento úspěch však byl zkalený výkonem rozhodčích, kteří Jakuba poškodili v boji o finále. Viktorie má mnoho startů na velkých turnajích IFMA, kde dokázala vybojovat stříbrnou a bronzovou medaili.

Karate zde má svou zástupkyni v kumite, kterou je Martina Šáchová. Ta má již své zápasy za sebou, kdy po třech prohrách obsadila osmé místo.

Program (orientační čas):

13. 7. 2022 18:30 Klára Strnadová vs Monika Chochlíková

13. 7. 2022 21:30 Petr Dvořáček vs Viksraitis Henrikas

15. 7. 2022 23:59 Viktorie Bulínová vs

16. 7. 2022 3:00 Jakub Klauda vs

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!