Rozhovory
0

Kickboxerská superstar na turnaji společně s Vojčákem, Lesákem, Humburgerem, Krištůfkem, Špinarem či Krtem

V sobotu se v Rozvadově koná turnaj organizace German MMA Championship a díky nové spolupráci s RFA zde kromě hlavní hvězdy večera Michaela Smolika uvidíme i české fightery. Michael Smolik je několikanásobný amatérský a profesionální mistr světa WKU s velmi atraktivním stylem. V profesionálním kickboxu má impozantní skóre 33 zápasů, všechny vítězné a z toho […]

V sobotu se v Rozvadově koná turnaj organizace German MMA Championship a díky nové spolupráci s RFA zde kromě hlavní hvězdy večera Michaela Smolika uvidíme i české fightery. Michael Smolik je několikanásobný amatérský a profesionální mistr světa WKU s velmi atraktivním stylem. V profesionálním kickboxu má impozantní skóre 33 zápasů, všechny vítězné a z toho 23 dokázal ukončit před limitem. Jeho oblíbená technika je kop z otočky na všechny způsoby.

V MMA, do kterého přešel před rokem má skóre 3-0 a v tuto sobotu nastoupí v hlavním zápase večera vs Edilson Franca. V hlavním předzápase se představí slovenská těžká váha Štefan Vojčák (3-0), který se v oktagonu zatím moc neohřál a všechny zápasy ukončil v prvním kole. Jeho soupeřem bude Dritan Barjamaj ( 17-19), který je známý ze zápasů s Karlosem Vémolou, Viktorem Pavlíčkem, nebo Eldarem Rafigaevem.

Z dalších českých a slovenských bojovníků uvidíme v zápase MMA Dominika Humburgera, Matěje Špinara a v předzápasech Stevena Krta. V soubojích podle pravidel Real fight, tedy muaythai s pěti sekundovým klinčem, se můžeme těšit na českou postojovou hvězdu Luboše Lesáka, Ladislava Krištůfka, slovenského Jána Szajko či Denisa Gondžalu.

PPV na tento turnaj zakoupíte na www.realsport.tv

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!