Rozhovory
0

Zastaví sniper Lutterbach rozjetý tank Fapša?

Real fight pravidla jsou divácky velmi atraktivní a RFA nabízí v Košicích další porci těchto zápasů, kdy nejočekávanější je duel Joilton Lutterbach vs Sebastián Fapšo. Joilton se představil na RFA 4 v Ostravě a jako soupeře měl dvojnásobného bronzového medailistu z mistrovství světa WAKO a vítěze WAKO Grand Prix Adama Stráníka. V průběhu fightu Brazilec […]

Real fight pravidla jsou divácky velmi atraktivní a RFA nabízí v Košicích další porci těchto zápasů, kdy nejočekávanější je duel Joilton Lutterbach vs Sebastián Fapšo.

Joilton se představil na RFA 4 v Ostravě a jako soupeře měl dvojnásobného bronzového medailistu z mistrovství světa WAKO a vítěze WAKO Grand Prix Adama Stráníka. V průběhu fightu Brazilec postupně dominoval, ve druhém kole Adama nachytal zvedákem a bylo z toho vítězství před limitem.

Sebastian je živel, v přestřelkách extrémně silný a v malých rukavicích ještě nepoznal hořkost porážky. V organizaci RFA má jeden vítězný zápas, kdy na Grand opening sestřelil v prvním kole Bernarda Plavce. Bude zajímavé sledovat, jestli si Lutterbach prosadí pro nás jedinou možnou taktiku, a to souboj na delší vzdálenost s přesnými zásahy, anebo Sebastian do toho vlítne a bude dominovat svojí tvrdostí. Ať tak, nebo tak, těžko skončí tento zápas na body.

PPV na RFA zakoupíte ZDE

Vstupenky zakoupíte ZDE

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!