Rozhovory
0

Way of Warrior míří do Žiliny. Nabídne zápasy v MMA i pyramidu K1

Galavečer WAY OF WARRIOR se poprvé v historii uskuteční ve slovenské Žilině, a i letos nabídne jak zápasy v MMA tak i K1. Tentokrát si organizátoři připravili i čtyřčlennou pyramidu v pravidlech K1 do 75 kg, kde vítěz získá pás šampiona této organizace. Proč došlo k přesunu na Slovensko a co vše nás v sobotu čeká, jsme se zeptali organizátora […]

Galavečer WAY OF WARRIOR se poprvé v historii uskuteční ve slovenské Žilině, a i letos nabídne jak zápasy v MMA tak i K1. Tentokrát si organizátoři připravili i čtyřčlennou pyramidu v pravidlech K1 do 75 kg, kde vítěz získá pás šampiona této organizace.

Proč došlo k přesunu na Slovensko a co vše nás v sobotu čeká, jsme se zeptali organizátora Jana Palduse.

Letošní turnaj se uskuteční na Slovensku. Proč jste se rozhodli pro tuto změnu?

Turnajů děláme za rok několik, a už dříve jsme chtěli turnaj v zahraničí, a to Slovensko rozhodně je Spolupracujeme s Wolf pride gym a Tomem Melišem, který v minulosti pořádal vlastní gala. A tak se rozhodlo, že společně vytvoříme gala v Žilině. Naše plány směřují i do dalších zemí, ale to si zatím necháme jako želízko v ohni :-).

Většina zápasů je koncipováno jako ČR vs SR. Byl to záměr?

Prvotní myšlenka taková nebyla, ale když se začaly skládat první zápasy, tak to z toho vyplynulo. Nakonec se mi to takto líbí, nejde o vojnu ale o sportovní klání.

Hlavním zápasem večera bude finále pyramidy v K1 ve váze 75 kg. Koho v ní uvidíme?

Tak tady je ten počátek úplně soubojem Česko vs Slovensko. Vyrovnaná československá pyramida, ve které bude Ostravský Tomáš Šop vs Jozef Hurák z Liptovského Mikuláše, ve druhém duelu pak zajímavý slovenský fighter Milan Kováč proti Frýdeckému Ondrovi Giňovskému.

Na jaký zápas se ty sám nejvíc těšíš?

Moc se těším na tu pyramidu, je dost vyrovnaná tak jsem zvědav, kdo nakonec bude champ. Celkově budou zajímavé duely, takže úplně nemohu říct, který je teď pro mě ten TOP.

 

MRENKA vs STANOVSKÝ

Bitva dvou zkušených borců, kteří mají na kontě dohromady okolo 40 zápasů. Domácí Mrenka se v minulosti stal šampionem ligy MAMMAL. Jeho soupeř Stanovský naopak sbíral úspěchy na MČR v MMA. Prosadí si svou žilinský Mrenka? Nebo si Stanovský odveze cenné vítězství domů do Brna?

KUZMA vs ČECH

Trenčínský talent Michal Kuzma stihl za rok své bojové kariéry nasbírat 6 vítězství a je opravdovou ukázkou pořádného talentu. Proti němu se postaví Filip Čech, který je aktuálně na vítězné vlně a v organizaci ještě nepoznal přemožitele.

KOPAS vs SPEVAR

Souboj slovenského mládí a přehlídka slovenského MMA talentu Oba dva se nedávno zúčastnili amatérského ME a jsou v zápasovém tempu. Mladý vlk Kopas jde do boje za domácí Wolf Pride Gym. Můžeme si být jisti, že s trenérem Tomášem Melišem připravili pouze vítěznou taktiku. Na druhé straně SPEVAR bude chtít udělat vše proto, aby odvezl vítězství domů do Martinu Oproti Kopasovi má méně zápasových zkušeností, ovšem v zápase hodlá nechat vše.

MINTÁL vs WALD

Mladý domácí talent proti vyzrálému borci s pořádnou naloží svalů. Mintál je sice od svého soupeře mladší, i přesto má na své straně více zápasových zkušeností, a navíc ho dopředu bude hnát domácí publikum. Wald vzal jako opravdový bojovník zápas skoro na poslední chvíli a na jeho straně bude jednoznačně silová stránka.

ERDÉLYIOVÁ vs SMRČKOVÁ

Adept na zápas večera! Takto lze nazvat tento match-up dvou mladých zápasnic. Domácí Erdélyiová je ve famózní formě a před domácím publikem bude chtít jednoznačně vyhrát. Smrčková je stejně jako její soupeřka ve vynikající formě a bude chtít předvést, že to není náhoda! Souboj mladých talentů ženského MMA je kandidátem na zápas večera a i přes nízký věk obou zápasnic to bude bezpochyby velká podívaná.

ZAVIČÁK vs ŠLAPANSKÝ

Souboj dvou profíků, kteří mají na svém kontě hromadu zkušeností. Zavičák trénuje se špičkou domácí scény v brněnském Jetsaam Gymu a nasbíral mnoho úspěchů také v grapplingových disciplínách. Šlapanský je na tom dosti podobně. Za sebou má přes 100 zápasů v různých bojových disciplínách.

BREZOVSKÝ vs  NĚMEC

Slovenský supertalent Mário Brezovský jde opět do boje Posledně na galavečeru Way of Warrior 8 přejel svého polského soupeře Lewandowského 3:0 na body. Stejný plán má i s jeho aktuálním soupeřem…Brezovský se totiž netají tím, že je jeho cílem UFC a slovo prohra si nepřipouští. Jakub Němec má před sebou velkou výzvu! Tento taktéž mladý talent trénuje pod křídly Martina Karaivanova v brněnském Jetsaam Gymu a je vítězem MČR v MMA pro rok 2021. Bitva talentů, která bude zajímavá už od úvodní vteřiny.

KOSA vs SKALICKÝ

Domácí Filip Kosa jde do boje před domácím publikem Výhru bude chtít připsat nejen kvůli divákům, ale taky kvůli reprezentaci domácího Wolf Pride Gymu. Proti němu bude stát houževnatý Tomáš Skalický Mistr ČR v MMA pro rok 2022 je ve vynikající formě a domácímu Kosovi nedá nic zadarmo.

HLADKY vs BARTONĚK

Bitvu pod profi pravidly MMA svede domácí borec Miroslav Hladky proti velmi zkušenému Petrovi Bartoňkovi. Oba dva borci už se v minulosti potkali. Roku 2017 dokázal Miro Hladky ukončit Bartoňka na ArmBar ve 2 kole. Oba se za pět let posunuli o mílové kroky vpřed a můžeme se těšit na atraktivní REMATCH! Na jedné straně domácí sympaťák Hladky! Na druhé straně český bijec Bartoňek, který chce napravit zaváhání z minulosti.

PYRAMIDA O PÁS ŠAMPIONA

HURÁK vs ŠOP

Hurák má na svém kontě 16 vítězství a pouze 4 porážky. V pyramidě bude hájit barvy Slovenska. Proti němu se postaví ostravský Tomáš Šop, který nám už na minulém galavečeru ukázal, že miluje ukončovat své soupeře

KOVÁČ vs GIŇOVSKÝ

Kováč je reprezentantem domácího Ares Gymu a očekává v hledišti velkou podporu. Je to rozený zabiják, 7/10 zápasů vyhrál na KO. Giňovský  mu ovšem nedá nic zadarmo. Mezi profíky ještě nenašel přemožitele a drží si skóre 6:0 Ze svých 25 zápasů prohrál pouze 2 a jednoznačně hodlá vzít opasek do domácího Svarog Gymu

PPV zakoupíte zde: wowtv.cz

Vstupenky zakoupíte ZDE

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!