Rozhovory
0

Startovka snů na RFA 5 v Brně

Sobotní turnaj RFA v Brně je skvěle poskládaná show, na které se kromě jiných představí jak legenda Tomáš Hron, tak i fighteři, kde je atraktivnost zaručena a to zejména Leo Brichta, Vašek Sivák a Tadeáš Růžička. Tomáš Hron je živý příklad toho, že i v pokročilejším fighterském věku se dá zápasit na vysoké úrovni. Tentokrát […]

Sobotní turnaj RFA v Brně je skvěle poskládaná show, na které se kromě jiných představí jak legenda Tomáš Hron, tak i fighteři, kde je atraktivnost zaručena a to zejména Leo Brichta, Vašek Sivák a Tadeáš Růžička.

Tomáš Hron je živý příklad toho, že i v pokročilejším fighterském věku se dá zápasit na vysoké úrovni. Tentokrát mu pořadatelé přichystali aktuálního šampiona PML Ivana Barteka, který si v cestě za tímto úspěchem poradil s Adamem Audym a ve finále i s ambiciózním Melvinem Mané.

Leo Brichta, který se do MMA vrací více jak po půl roce si v tomto období střihnul dva vítězné profi zápasy v postoji. V sobotu ho prověří brazilský Jackson Loureiro s bilancí 12-3-1.

Vašek Sivák zatím v profi bourá vše, co mu přijde do cesty a další významný krok na cestě do světové organizace se uskuteční v Brně, kde bude jeho soupeřem francouzský Alexis Laugeois.

Tadeáš Růžička jako madwarior umí rozjet už před zápasem pro soupeře peklo a dá se říct, že i tato „nenávist“ ho dokáže přimět k výkonům, při kterých zvedá lidi ze židle. Tentokrát se střetne s italským Andrea Mascioiu.

V Brně se také bude psát další životní příběh Vojtěcha Garby, který jako outsider nastupoval do zápasu s Goranem Reljičem, ale naprosto dominantním vítězstvím na sebe upozornil nejenom na domácí scéně, ale i té světové. Nyní může úspěch v sobotním zápase vs Bruce Souto znamenat zásadní kariérní postup.

To byl menší výčet toho, co nás čeká v sobotu na RFA v Brně a vy si to užijte ať už na místě, nebo prostřednictvím PPV, které můžete koupit ZDE.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!