Rozhovory
0

Finále reality show a další atraktivní zápasy na turnaji IAF 6

Na sobotu si připravila organizace I Am Fighter další galavečer, kde kromě vyvrcholení reality show o které jsme již informovali, uvidíme spoustu skvělých fightů ať už v MMA či K-1 v malých rukavicích. David Hošek, který nenašel na posledním turnaji RFA vítězný recept na Nenada Avramoviče se v hlavním zápase večera potká s Martinem Horským. […]

Na sobotu si připravila organizace I Am Fighter další galavečer, kde kromě vyvrcholení reality show o které jsme již informovali, uvidíme spoustu skvělých fightů ať už v MMA či K-1 v malých rukavicích.

David Hošek, který nenašel na posledním turnaji RFA vítězný recept na Nenada Avramoviče se v hlavním zápase večera potká s Martinem Horským. Oba to jsou pořádný bitkaři, který umí rozhodnout před limitem o čemž jasně svědčí jejich vítězné bilance.

Těžká váha Michal Reissinger je otevřený všem výzvám a tentokrát to bude K-1 v malých rukavicích. Jeho pověstnou tvrdost vyzkouší v oktagonu Jindřich Krajča, který se v MMA zúčastňoval vrcholných akcí IMMAF.

Odvetu v K-1 si střihnou Klára Strnadová vs Ermira Rexhmati. První zápas musel ukončit doktor, protože Klára po skvělém axe kicku roztrhla soupeřce obočí a způsobila ji tak hlubokou tržnou ránu.

Velká štípaná je zřejmá v duelu Vladimír Říha vs Tomáš Drábik, kde se jedná o dva zkušené postojové borce.

Dále se představí jména jako Jevgenij Orlov, David Zoula, Pavel Pilný a mnoho dalších zajímavých fighterů.

Vsaď si na IAF s  FORTUNOU

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!