Rozhovory
0

Dominik Humburger chce po triumfu v KSW i skalp Milana Ďatelinky

Dominik Humburger (4-0) po skvělém výkonu v KSW, kde ukončil Boryse Borkowskiho ve druhém kole nastoupí na RFA v Prievidzi do další velké výzvy. Jeho soupeřem tentokrát bude Milan Ďatelinka (8-6), který je zápasově mnohem zkušenější a v Oktagonu MMA se dostali k souboji o titul. V posledním zápase jsi v KSW ukončil Boryse Borkowskiho […]

Dominik Humburger (4-0) po skvělém výkonu v KSW, kde ukončil Boryse Borkowskiho ve druhém kole nastoupí na RFA v Prievidzi do další velké výzvy. Jeho soupeřem tentokrát bude Milan Ďatelinka (8-6), který je zápasově mnohem zkušenější a v Oktagonu MMA se dostali k souboji o titul.

V posledním zápase jsi v KSW ukončil Boryse Borkowskiho ve druhém kole TKO. Jak se rodilo toto vítězství?

I když jsem se týmem připravoval na jiný zapas v organizaci RFA a KSW přišlo na poslední chvíli, v zápase jsem využil všeho, co jsme si v případě tohoto soupeře řekli. Výsledek zápasu naznačuje, že byla konkrétní příprava v pořádku.

Jaké byly ohlasy v samotném KSW, když naskočíš na poslední chvíli a prezentuješ se takovýmto výkonem?

Ano před zápasem byl jasným favoritem Borys Borkowski, ale zápas ukázal, že i jasný favorit je porazitelný. Výhru a vše kolem toho jsem si patřičně užil.

Jak se ti líbila atmosféra v této organizaci?

Bylo to úžasný. KSW je špičková organizace, kde je vše připraveno do detailu. Moc se mi líbil přístup k zápasníkům, zázemí a celkový servis. Atmosféra v hale byla nepopsatelná.

Na RFA 6 v Prievidzi tě čeká zkušený Milan Ďatelinka. Jak se tento zápas domlouval?

Tento zápas domluvil můj manažer Jan Malý. Detaily neznám, ale chtěl bych tímto poděkovat RFA a všem jejím zástupcům za tuto skvělou příležitost.

Je to pro tebe dosud největší kariérní výzva?

Určitě ne. Neberu to jako největší výzvu. Beru to jako další krok na mé cestě.

S kým by ses rád utkal příště?

Je mi to jedno, pokud půjde o kvalitní zápasníky.

Kde se na zápas připravuješ a kolik kilogramů budeš upravovat váhu?

Přípravu řídí můj domovský H&S team, kde se připravuji a trénuji. Dále trénuji u Praze u Petra Knížete_Monster gym, Goodfelas a MMA Liberec. Zkušenosti sbírám též v Polském Ankosu, kam jezdím každý druhý měsíc se svým manažerem na kemp. Váhu kontrolujeme a určitě nebude problém.

Chtěl bys do Prievidzi ať už do hlediště nebo na PPV pozvat diváky?

Ano určitě, chtěl bych touto cestou poděkovat všem mým příznivcům, fanouškům za podporu a rád bych je pozval do Previdze na galavečer bojových sportů pod hlavičkou světové organizace RFA 6. Máte se na co těšit.

Vstupenky a PPV zakoupíte ZDE

Vsadit si na turnaj RFA můžete ZDE

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!