Rozhovory
0

Den zúčtování se blíží. Kareš vs Vondráček již zítra na Heroes Gate

V neděli na tradičním galavečeru Heroes Gate dojde v hlavním zápase k odpovědi na otázku, kdo je aktuálně lepší z dvojice Petr Vondráček vs Petr Kareš. I když se původně tento zápas mohl zdát trochu jako bizár, po několika akcích youtuberů a influencerů, tento fight bude mít větší sportovní dosah. Petr Vondráček to už rozjel […]

V neděli na tradičním galavečeru Heroes Gate dojde v hlavním zápase k odpovědi na otázku, kdo je aktuálně lepší z dvojice Petr Vondráček vs Petr Kareš. I když se původně tento zápas mohl zdát trochu jako bizár, po několika akcích youtuberů a influencerů, tento fight bude mít větší sportovní dosah. Petr Vondráček to už rozjel v březnu při prvním oficiálním setkání a dá se říct, že ta nenávist hraná až zas tak nebyla.

Oba dva bývali velké persony českého kickboxu a zatímco Petr Vondráček zažil v profi zlatou éru K-1, kde se potkával s kickboxerskou špičkou, Petr Kareš reprezentoval Česko v amatérském ringu, kde by jeho úspěchy byly mnohem větší, kdyby ve stejné váze nestartoval famózní Sergej Maslobojev. Zítřejší fight rozhodne aktuální forma soupeřů a jestli si Petr Vondráček prosadí svoji tvrdost, nebo Petr Kareš pohyb a aktivitu.

Velký ohlas vyvolalo dopsání Vaška Siváka na fighcard, ale zatím nebyl doplněn soupeř, tak doufáme, že to klapne a Vašek se premiérově představí na Heroes Gate. Michael Krčmář po triumfu ve čtyřčlenné pyramidě na PML se na Heroes Gate převede v K-1 a jeho soupeř bude litevský Vytautas Sadauskas. V dalších zápasech uvidíme v underground pravidlech Melvina Maného, v boxu se představí Martin Zátorský, Edmont Zefi, či Vitalyi Bojko. Dále pak v K-1 Pavel Hvězda, Lukáš Hudler, Leonard Borák a další.

Vstupenky na Heroes Gate zakoupíte ZDE

Vsadit si na zápas Kareš vs Vondráček můžete ZDE

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!