Aktuality
0

Lesák, Růžička či Soquessa vs Sivák? Nic už nebrání jejich zápasu

To že je Vašek Sivák v kurzu nemá smysl ani psát. Výzvy dostává jak po sociálních sítí, tak i v ringu, což si velmi nepříjemně vyzkoušel Kelvin Soquessa na Heroes Gate. Teď se však vše uklidnilo a ke stolu si sedli promotéři, aby si vyjasnili podmínky a výsledek? Podali si ruce a zápasu nebrání nic v cestě. S promotérem […]

To že je Vašek Sivák v kurzu nemá smysl ani psát. Výzvy dostává jak po sociálních sítí, tak i v ringu, což si velmi nepříjemně vyzkoušel Kelvin Soquessa na Heroes Gate. Teď se však vše uklidnilo a ke stolu si sedli promotéři, aby si vyjasnili podmínky a výsledek? Podali si ruce a zápasu nebrání nic v cestě.

S promotérem Adrianem Smrčkou jsme si povídali, jak probíhala jednání o dalších zápasech Vaška a kdy ho kde uvidíme.

S Láďou Kutilem jste se sešli, abyste jednali o zápase s Kelvinem, který však Vašek po zápase v ringu kategoricky odmítl. Proč jste se teď rozhodli jednat?

Po zápase byly velké emoce, nicméně žádný zápas se nedomlouvá nějakým vykřikováním, urážkami a výzvami na sociálních sítí či v ringu. Zápas dohadují promotéři a týmy, to je potřeba si uvědomit. Proto když opadly emoce, sešel se tým Vaška a Kelvina, kterého zastupuje Láďa Kutil a bavili jsme se o podmínkách, za kterých by tento zápas mohl být.

Na podmínkách jste se tedy domluvili?

My jsme si vyjasnili podmínky, za kterých je Vašek ochotný do tohoto zápasu nastoupit. Teď je na nich, aby je dokázali splnit. V současné době Vašek chodí dlouhodobě domluvený zápas v K1 za 10 000 euro, pokud někdo chce zápas s Kelvinem, který Vaškovi nic do profesionální kariéry nepřinese, musí si připlatit.

Bavíme o každé výzvě, pokud je normální, a ne nějaké výkřiky na facebooku. Ale bavíme se celý tým, zda se má cenu tím zabývat. Tady jsme si řekli, že má cenu si vyslechnout nabídku a pokud budou oboustranně splněny podmínky, tak jsme ochotni do tohoto zápasu jít. Ale co si budeme povídat, Vašek tady u nás nemá adekvátního soupeře.

Jaká cena tedy připadá v úvahu?

Pokud někdo stojí o zápas v MMA, tak se bavíme o miliónu korun, v boxu je to menší částka.

Cenu je tedy protistrana ochotna akceptovat?

Jsme předběžně domluveni, teď je na nich, kdy a kde. Ono to není jen tak říct si jasně, teď to bereme. Musí se sami domluvit se sponzory, partnery, aby věděli, že to opravdu klapne. Nicméně ruce jsme si podali.

Připadá v úvahu teď Heroes Gate nebo i Yangames, který sám organizuješ?

Spíše Heroes Gate, já takový zápas na Yangames nechci, tam půjde Vašek obhajobu profesionálního titulu WAKO PRO, což je velmi drahá záležitost, ale také velmi prestižní. Yangames tentokrát nebude ve Žlutých lázní, ale na Štvanici. Takže tento termín je pro Vaška obsazen. Na zápasu s Kelvinem můžeme spolupracovat, ale musí být pro nás na neutrální půdě.

Máte stanovenou váhu, v které by se boxovalo?

Ano, o váze jsme také mluvili. Vašek chodí 64 -66 kg, určitě by nešel vyšší váhu jak 70 kg, to je nesmysl.

Co teď tedy Vaška zatím bude čekat?

Teď se řeší soupeř, který by s ním šel 17. prosince o titul RFA, zatím je někdo v jednání, tak uvidíme. Máme ještě do konce roku jednu nabídku, ale to budeme řešit až po tomto zápase. Sedli jsme si ale s promotéry různých organizací a oni ví, za jakých podmínek jsou pro nás akceptovatelní další soupeři, jejichž jména létají po sociálních sítích. Takže nic nebrání zápasu s Lubošem Lesákem či Tadeášem Růžičkou. Všichni ví podmínky, pokud budou splněny, my nastoupíme. Já chci udělat jednoznačnou přítrž nějakým výzvám na sociálních sítí. Opravdu zápasy nedomlouvá facebook, ale jednání s promotéry… Dále bychom ještě v příštím roce chtěli zápas o titul na Fair Fightu s Nabitim. Na podzim tam tedy bude mezera a tam by mohl jít s Kelvinem.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!