Archiv
0

Petr Ondruš:Lucerna je sen každého bojovníka

Galavečer v Lucerně bude nabitý zajímavými fighty a jedním z nich je bezesporu dvojice Petr Kareš vs. Petr “Píno”Ondruš. Jak se na zápas připravuje Petr Kareš jste si již na czechfighters mohli přečíst a nás samozřejmě zajímal i jeho soupeř Petr “Píno”Ondruš. Zotavil se již z operace lokte a s kým by si nerad poměřil […]

lucerna1

Galavečer v Lucerně bude nabitý zajímavými fighty a jedním z nich je bezesporu dvojice Petr Kareš vs. Petr “Píno”Ondruš. Jak se na zápas připravuje Petr Kareš jste si již na czechfighters mohli přečíst a nás samozřejmě zajímal i jeho soupeř Petr “Píno”Ondruš. Zotavil se již z operace lokte a s kým by si nerad poměřil síly?

Letos jsi hodně bojoval se zraněním a nemocí a i když jsi měl být na několika turnajích (MMA aréna, Titáni), nakonec ti letos vyšel jen jeden v Rožnově. Už jsi zdravotně v pořádku?

Ano, před Titánama (20.12.2013) jsem přechodil dvě angíny a po nich (ač jsem vyhrál) mě to složilo na docela dlouhou dobu. Měl jsem oslabenou imunitu a vždycky v průběhu přípravy se mi angína opět vrátila. Zvládnul jsem ale přípravu a zápas na Mistrovství Evropy v Rumunsku a pak jsem si dopřál zasloužený odpočinek a plánovanou operaci lokte. V současné době jsem už skoro ready 🙂

Zápas jsi měl ale i v zahraničí v Čínském boxu. Chystáš se opět do světa?

Byl jsem s reprezentací na Mistrovství Evropy v Rumunsku, kde jsem skončil bronzový. Zatím se do zahraničí nechystám.

Vždycky jsi trénoval hned v několika gymech. Jak je to teď? Kde jsi doma?

Asi to tak bylo, využíval jsem možnosti a času kamarádů a trenérů, kteří se mi chtěli věnovat a pomáhat mi. Jeden trenér to nezvládne, když má víc jak pět závodníků. Od roku 2005 jsem závodil za Hanuman gym, v současné době jsem doma v TKBC.

Jaké byli důvody tvého odchodu z Hanumanu?

Důvod bych nechtěl rozebírat takhle veřejně. Petra Macháčka uctívám a uznávám jako nejlepšího trenéra u nás, který mi dal nejvíc a moc si ho nejen za to vážím.

Za necelý měsíc tě čeká zápas v Lucerně proti Petrovi Karešovi, který má zatím skvělou sezonu. Co říkáš na výběr soupeře?

Neříkám nic.

Kdo ti bude stát v Lucerně v rohu?

Zdenda Švamberk a Jan Kašpar.

Lucerna má neopakovatelnou atmosféru, jak se na ní těšíš?

Do Lucerny se těším moc, je to sen každého bojovníka tam zápasit. Už v roce 1995 jsem se tam chodil koukat.

Kdyby jsi si mohl vybrat jakéhokoliv protivníka, s kterým by sis chtěl poměřit síly, kdo by to byl?

Mám spousty vzorů, jako byl Ramon Deckers a jako je Wanderlei Silva, ale zápasit bych s nimi asi ani nechtěl 🙂 Jinak poměřit síly bych chtěl hlavně s těmi lidmi, kteří o sobě víc mluví, než že by nějak výrazně vynikali.

Koho máš na mysli?

Myslím, že každý ví, o kom mluvím a také to mohli vidět minulý víkend na Noci mistrů.

Už více než čtyři roky jsi neměl zápas v MMA, chystáš se ještě někdy vstoupit do oktagonu?

Chystám se v březnu příštího roku.

Takže na Fighting Zone?

Ano, měl bych být na Fighting Zone.

 

lucerna2

Foto zdroj fb Petr Ondruš

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *