Rozhovory
0

MMA mě pohltilo

Soupeř Tomáše Vacka, kterého jsme si dnes již představili, bude na GCF 30 Viktor Pavlíček. Viktor stojí v čele společnosti, která vlastní jedno z nejlépe vybavených center bojových sportů v Praze –PRO7SPORT, kde sám také něco málo přes rok trénuje. Než jsi vstoupil do oktagonu, tak jsi také zápasil v Thaiboxu. Budeš nyní pokračovat hlavně v MMA? V Thaiboxu mám jediný […]

Soupeř Tomáše Vacka, kterého jsme si dnes již představili, bude na GCF 30 Viktor Pavlíček. Viktor stojí v čele společnosti, která vlastní jedno z nejlépe vybavených center bojových sportů v Praze –PRO7SPORT, kde sám také něco málo přes rok trénuje.

viktor4

Než jsi vstoupil do oktagonu, tak jsi také zápasil v Thaiboxu. Budeš nyní pokračovat hlavně v MMA?

V Thaiboxu mám jediný amatérský zápas pod Zdendou Švamberkem, který jsem sice vyhrál, ale zrovna není o čem moc mluvit 🙂 Trénoval jsem tři měsíce a chtěl jsem si jen zkusit, jaké to je v ringu. Stejně tak jsem to měl v boxu, ale ani v něm jsem se nikam neposunul. Alfa a omega pro mě bylo seznámení s Davidem Vyvážilem, kdy jsem ho přesvědčil, aby u mě v gymu začal vést tréninky. To on mě vlastně k MMA přivedl a vše naučil. S jeho přístupem mě tento sport absolutně pohltil, baví mě a chci v něm pokračovat dál.

V prvním kole letošní Maxima pojišťovny MMA ligy jsi v kategorii A +93kg zvítězil. Probojoval jsi se do finále, kde ti nenastoupil soupeř. Víš, co se stalo?

Co se týká kolotoče MMA ligy, tak chceme posbírat body v každém kole a nominovat se na podzimní Mistrovství světa amatérů.  O soupeři, který mi nenastoupil vím…že se mě bál. Jednoduše se posral. Ale stejně se jednou musíme potkat, takže mu to vrátím i s úrokama za ty řeči, které teď vypouští ze svých úst na Kladně ve svém Mystery gymu.

viktor2

Zápasíš za Pro7sport, kde se trenérsky střídá jedno velké jméno za druhým. Kdo je tvůj hlavní trenér? A s kým nejčastěji sparuješ?

Jak už jsem zmínil, můj hlavní trenér MMA je David Vyvážil, postoj trénuju s Petrem Ondrušem a box a lapy jedu s Olegem Matuschevicem, Zdendou Švamberkem a Martinem Küblbeckem. No a sparingy jedu s Martinem Šolcem, Petrem Ondrušem, Mirkem Chládkem a Mirkem Brožem.

viktor5

V SaSaZu tě čeká první profesionální zápas. Jak probíhá tvá příprava?

Moc se na to těším, bude to má první zkušenost mezi profíky, nicméně bych pak rád ještě zápasil mezi amatéry. Trénuju dvakrát denně v Pro7sport a o víkendu mám volno.

V tvé kategorii se neshazuje, s jakou váhou tedy nastoupíš?

Moje aktuální váha je 124 kg a do SaSaZu musím shodit do 120,5 kg, takže asi přestanu pít colu 🙂

viktor3

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *