Rozhovory
0

Na Bitvu jsem připraven

Posledním zápasníkem, kterého před zítřejší Bitvou roku představíme, je David Makovička z Gladiátors Gym České Budějovice. V kategorii nad 100 kg nastoupí proti Milošovi ¨Pitbull¨ Marákovi z Laugaricio Combat club. Jak dlouho trénuješ MMA a jakou máš bilanci v amatérských zápasech? MMA trénuji přibližně dva roky, ale s občasnými přestávkami. Snažím se trénovat tak, jak […]

Posledním zápasníkem, kterého před zítřejší Bitvou roku představíme, je David Makovička z Gladiátors Gym České Budějovice. V kategorii nad 100 kg nastoupí proti Milošovi ¨Pitbull¨ Marákovi z Laugaricio Combat club.

makovicka

Jak dlouho trénuješ MMA a jakou máš bilanci v amatérských zápasech?

MMA trénuji přibližně dva roky, ale s občasnými přestávkami. Snažím se trénovat tak, jak mi čas a práce umožňuje. Mám za sebou dva amatérské zápasy, jeden jsem vyhrál a jeden prohrál.

Zkoušel jsi někdy i jiné bojové sporty?

Ano, pár měsíců jsem navštěvoval lekce boxu, jinak se také snažím trénovat thaibox.

makovicka4

Zápasíš za Gladiators Gym v Českých Budějovicích, kde ty jako těžká váha máš spoustu kvalitních sparingů. Jezdíš trénovat ještě někam jinam?

Na tréninky chodím pouze do Gladiators Gymu. Jsou určitě místa, kde bych si také rád zatrénoval, ale bohužel na to není dost času.

Turnaj Bitva roku je postaven jako Češi vs zbytek světa a slibuje být největší událostí na české MMA scéně. Jak se na tento večer těšíš?

Tento galavečer  bude určitě perfektní podívaná v tomto roce , takže se na něj těším, jako malý kluk 🙂

makovicka2

Čeká tě soupeř ze sousedního Slovenska, jak jsi na něj připravený?

Na soupeře mě připravoval můj trenér Michal Novák, kterému chci poděkovat za čas, který do mě vložil. S ním je příprava na každý můj zápas 100 %, takže věřím, že i teď jsem na soupeře připravený na 100% právě díky Michalovi.

makovicka3

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *