Rozhovory
0

Vejít do ringu je nejtěžší

Fight Night Mythology aneb bitva mezi ČSSR vs. SSSR vypukne v Karlových Varech již 18. dubna a tak si začneme postupně představovat naše borce, které na tomto galavečeru uvidíme. Jako první se podíváme na Michala Lupínka, profesionálního hasiče, který bojuje za Schejbal gym Lovosice.   Michale, ty máš za sebou už spoustu úspěchů nejen u […]

Fight Night Mythology aneb bitva mezi ČSSR vs. SSSR vypukne v Karlových Varech již 18. dubna a tak si začneme postupně představovat naše borce, které na tomto galavečeru uvidíme. Jako první se podíváme na Michala Lupínka, profesionálního hasiče, který bojuje za Schejbal gym Lovosice.

lupinek

 

Michale, ty máš za sebou už spoustu úspěchů nejen u nás, ale i na prestižních světových turnajů jak asociace WAKO, tak WKF. Který zápas byl pro tebe nejtěžší a kterého si ceníš nejvíc?

Nejtěžší ? To byl asi ten první. Odvážit se a vejít do ringu, pak už nic těžšího není . A nejvíc si cením  posledního zápasu v Německu, to byl pro mě a trenéra Víťu Masopusta důležitý zápas .

lupinek4

Ten zápas v Německu proti domácímu Dominikovi Hasselbeckovi jsi dle vyjádření trenéra zcela neprávem prohrál a šampionem se stal on. Jak na tento zápas vzpomínáš? Cítíš velkou křivdu?

Na zápas vzpomínám velmi dobře, byl to vrchol mé dosavadní kariéry. Zápas jsem si užil, atmosféra byla skvělá a pro příště už víme, že z ringu soupeř nesmí odejít po svých. A křivdu už necítím, byl jsem naštvanej to jo, ale kdo by nebyl, když tomu obětujete s trenérem tolik dřiny a pak vás takhle seknou rozhodčí.

lupinek3

Na Fight Night Mythology tě čeká slovenský šampion Lukáš Debnár. Půjdete spolu o mezinárodní titul WAKO PRO v lowkicku. Jak jsi na něj připravený?

No doufám že nejlíp :-). S trenérem podstupujeme tvrdou přípravu, která  se nám, jak doufám, vyplatí a zúročí.

V Lovosicích, kde trénuješ se věnuješ coby trenér i dětem.  Jezdíš s nimi už i po soutěžích?

Bohužel moc ne, jelikož mi to moje práce většinou nedovoluje. Ale když jedeme na závody všichni, je to velká zábava.

lupinek5

U vás v gymu se trénuje jak kickbox, tak i Krav maga. Zkoušel jsi jí také?

Nene, nezkoušel nějak mě to neláká. Budu se věnovat tomu co mě baví a snad i trošku jde 😀

lupinek2

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *