Rozhovory
0

Jiří Denisa Procházka:Zem už jsem si oblíbil

Jedním z velkých taháků na GCF Challenge:Back in the fight 4 v Příbrami bude Jiří Denisa Procházka, který se zde utká v superfightu s Rokasem Stambrauskasem. Jiří je ve své váze rozhodně největší hvězda MMA působící na domácí scéně a jeho atraktivní styl zaručuje výtečnou podívanou, kterou si nemůžete nechat ujít.   Po tvém posledním zápase v Rusku ti […]

Jedním z velkých taháků na GCF Challenge:Back in the fight 4 v Příbrami bude Jiří Denisa Procházka, který se zde utká v superfightu s Rokasem Stambrauskasem. Jiří je ve své váze rozhodně největší hvězda MMA působící na domácí scéně a jeho atraktivní styl zaručuje výtečnou podívanou, kterou si nemůžete nechat ujít.

denisa1

 

Po tvém posledním zápase v Rusku ti mnoho fanoušků vyčítalo tvoji zdrženlivost. Ty jsi se ale předpokládám držel plánu zbytečně neriskovat a Rusa přebodovat, což se i podle mě podařilo, nicméně v Rusku to k porážce domácího borce nestačilo. Jak ty hodnotíš tento zápas?

V Rusku jsme s Karáčem zmákli všechno a zase se o něco víc posunuli jak přípravou, tak i zápasem. Bylo to hodně opatrný, ale na body by boj neměl končit. Byl to dobry soupeř a možná s ním půjdu odvetu, což bych rozhodně už chtěl ukončit a ne nechat dojít na body.

Foto Adam Bořecký

Foto Adam Bořecký

Jsi znám svým agresivním bojem v postoji, ale proti Mokhnatinovi bylo znát, že jsi hodně zapracoval na obraně proti takedownům, když tvoje sprowly byly přímo ukázkový. Jaká fáze v tréninku tě baví a jaká naopak?

Baví mě postoj, klinč a strhy, případná obrana a z toho útok. Zem už jsem si taky oblíbil, jelikož musím být komplexní, tak jsem teď zapracoval hlavně na tom, Na zemi GNP a páky, škrcení už taky docela dávám a právě v posledních sekundách boje v Rusku jsem mu nasadil anakondu, ale byli jsme hrozně zpocení a tak mi to po chvíli vyklouzlo, ale cítil jsem, že pěkně dusím.

Foto Adam Bořecký

Foto Adam Bořecký

Měl jsi zápasit na GCF 30 v SaSaZu, ale bohužel jsi onemocněl. Můžeš nám říct, co se stalo a jestli už jsi v pořádku?

Měl jsem zánět ucha, ale vše už je v pořádku a maká se na maximum!

Do Prahy jsi přijel alespoň podpořit svého kamaráda a sparingpartnera Honzu Gottwalda. Jak se ti líbil galavečer z pohledu diváka a co říkáš na zápas Honzy?

Galavečer byl skvělej a Honzův zápas…no nezvládnul to v hlavě a šlo to na něm dost vidět. To je právě věc, kterou chci maximálně rozvinout- mentální stránku před zápasem, v zápase, ale i celkově v životě.

Foto Adam Bořecký

Foto Adam Bořecký

 V Příbrami na GCF Challange bude tvým soupeř Litevec Rokas Stambrauskas. Co víš o soupeři a jak ho hodnotíš?

Vím o něm jen málo.. Je to starší a zkušenej protivník… Především zemař, ale i postoj nemá vůbec špatnej. Takže ještě nevím, co se z něj vyklube, ale tak to bylo s mnoha mými protivníky, takže budu muset reagovat operativně, což mi vyhovuje.

Přípravu jsi rozhodně nepodcenil o čemž svědčí tvá návštěva v bratislavském OFAa sparingy s Attilou Véghem. Co všechno jste tam nacvičovali a jak jsi Attilovi při sparingu stačil?

Do OFA jsem jel hlavně drillovat wrestling a to jsme splnili. S Attilem jsme si plnohodnotně zaspárovali a právě takové sparringpartnery bych potřeboval.

Foto Adam Bořecký

Foto Adam Bořecký

Tvým vyzyvatelem o mistrovský pás bude Martin Šolc, který si to vybojoval výhrou nad Michalem Těššíkem. Myslíš, že to bude již 22.5. na dalším GCF v Brně, nebo tam budeš mít jiného soupeře?

Uvidíme, jak na tom bude Martin se zdravím… Ať už nastoupí kdokoliv, připravím se tvrdě a jako vždy – maximální výkon a vítězství!!!

Mezi Příbramí a Brnem budou necelé dva měsíce. Je to pro tebe dostačující doba na přípravu na další zápas? Kolik času je pro tebe ideální na přípravu?

Po zápase si nebudu jíst co chci, ale budu stále držet režim.. Hlavně udržet fýzu a v hlavě si nastavit další BOJ! Takže to žádný problém nebude, stačí mi 1,5 – 2 měsíce.

denisa2

Foto Adam Bořecký

Chystá se nějaký další zápas v Rusku?

Nejspíš ta odveta, což bych byl i rád.

Tvá fanpage na facebooku už má 7000 fans. Je pro tebe důležitý kontakt s fanoušky?

Vážím si podpory lidí a jsem rád, že za mnou stojí. Mohu alespoň ukázat lidem svou cestu… své zdary, zkušenosti a vše kolem zápasení.

ruda

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *