Rozhovory
0

Chci pomoct bojovníkům

Zatím stále probíhá registrace do naší soutěže, v níž tři bojovníci vyhrají roční sponzoring od firmy Fighter-shop.cz  Jsme rádi, že se hlásí nejen začínající bojovníci, ale i zkušení fighteři, které vídáme na galavečerech a sami jsme zvědaví, komu ve finále dáte nejvíce hlasů.   O soutěži jsme si povídali s majitelem Fighter-shopu Antonínem Mašínem. Proč […]

Zatím stále probíhá registrace do naší soutěže, v níž tři bojovníci vyhrají roční sponzoring od firmy Fighter-shop.cz  Jsme rádi, že se hlásí nejen začínající bojovníci, ale i zkušení fighteři, které vídáme na galavečerech a sami jsme zvědaví, komu ve finále dáte nejvíce hlasů.

boxing-555735_640

 

O soutěži jsme si povídali s majitelem Fighter-shopu Antonínem Mašínem.

Proč jsi se rozhodl sponzorovat bojovníky?

Bojovníky jsem se rozhodl sponzorovat pro to, abychom pomohli jak amatérským, tak profesionálním bojovníkům k lepším sportovním výsledkům a větší pohodě při tréninku. Nedostatek peněz v bojových sportech a bojových uměních o tom se snad ani nemusíme bavit. Chtěl jsem lidem přiblížit náš pražský obchod FIGHTER-SHOP.CZ a naší značku MACHINE. Vzhledem ke stále větší oblíbenosti značky mezi bojovníky jsem se rozhodl, že je načase začít vracet důvěru zpět a podporovat bojovníky tak jako oni podporují nás.

Kdo se může přihlásit? Je to omezené sportem či věkem?

Přihlásit se může každý bez rozdílu věku nebo svého bojového zaměření.

Jak se bude hlasovat?

Hlasovat se bude online na facebooku Czech Fighters  za pomoci lajků u fotek přihlášených bojovníků. První tři s největším počtem vyhrávají. Přihlášení stále probíhá, takže kdo se ještě nepřihlásil má ještě možnost.

Co bude součástí výhry?

Součástí výhry bude balíček vybavení a oblečení v hodnotě 10 000 Kč, který jste mohli vidět v prvním představení soutěže, tento balíček je možné samozřejmě upravit podle jednotlivého zaměření bojovníka. Dále pak profi fotografie bojovníka v novém vybavení. Zařazení do MACHINE Teamu z kterého budou plynout další exkluzivní výhody.

Představ nám vůbec značku MACHINE a FIGHTER-SHOP.CZ

Na poli bojových sportů se FIGHTER-SHOP.CZ pohybuje již několik let. Zpočátku pouze jako e-shop a poslední tři roky i jako kamenný obchod na Praze 5 nedaleko metra Anděl v ulici Vltavská 28. V současné době máme v nabídce více jak 50 značek vybavení, oblečení a v neposlední řadě sportovní výživy. Nabídku stále rozšiřujeme a snažíme se zákazníkům nabízet něco víc, než co můžou najít u konkurence.
Značka MACHINE vznikla vlastně také na žádost našich zákazníků. Ne každý si na začátek může dovolit vybavení za několik tisíc korun, ale zase nechce věci, které po deseti trénincích můžete vyhodit. A proto je tu MACHINE – kvalitní věci, ale stále za rozumnou cenu. V současné době pracujeme na nové designové kolekci, která bude  k dispozici na konci soutěže, takže výherci se mají jistě na co těšit.

Jak můžete soutěžit?

Pošlete nám fotografii a informace ve formátu: jméno, věk, klub, sport  kterému se věnujete+ důvod, proč by vám měli lidé dát hlas. Soutěžit můžete napříč bojovými sporty i věku.

Vše posílejte na mail:redakce@czechfighters.cz do 15.dubna 2015

Kandidáty následně dáme do alba na náš facebook, kde lidé budou moci lajkovat fotografie. Soutěž bude ukončena  30. dubna 2015. První tři s největším počtem hlasů získají sponzoring od Fighter-Shop.cz a značky MACHINE. 

banner_killers_381x219_white

Výherní balíček obsahuje:
http://www.fighter-shop.cz/mma-rukavice/1134-mma-rukavice-machine-pro-kuze-.html
http://www.fighter-shop.cz/boxerske-rukavice-/2660-boxerske-rukavice-machine-killer-kuze.html
http://www.fighter-shop.cz/holeni-/2543-chranice-holeni-machine-killer-bile.html
http://www.fighter-shop.cz/holeni-/2550-chranice-holeni-machine-s-nartem-cerne.html

http://www.fighter-shop.cz/bandaze-kotniku-/2551-bandaze-na-kotnik-machine-cerne.html
http://www.fighter-shop.cz/kolen/2547-elasticke-chranice-kolen-machine-cerne.html
http://www.fighter-shop.cz/bandaze/2561-bandaze-machine-4m-cerne-.html

http://www.fighter-shop.cz/tricka/2641-tricko-machine-box-cerne.html
http://www.fighter-shop.cz/tricka/2642-tricko-machine-mma-cerne.html
http://www.fighter-shop.cz/tricka/2644-tricko-machine-muay-thai-cerne.html
+ 2 další nová trička

FS_CZ

machine

 

 

Soutěž se řídí pravidly viz www.fighter-shop.cz

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *