Rozhovory
0

Patrik Kincl bude bojovat v pyramidě ACB

Patrik Kincl pomalu dokončuje přípravu na pyramidu ACB v Čečensku, kde před pár týdny vyhrál Filip Macek. Kromě svého domovského Good Luck Gymu, se Patrik právě spolu s Filipem připravoval i v polském klubu Gracie Barra Lodž.   Poslední fight jsi měl v říjnu loňského roku, kde jsi porazil TKO v prvním kole Laszla Soltesze. […]

Patrik Kincl pomalu dokončuje přípravu na pyramidu ACB v Čečensku, kde před pár týdny vyhrál Filip Macek. Kromě svého domovského Good Luck Gymu, se Patrik právě spolu s Filipem připravoval i v polském klubu Gracie Barra Lodž.

patrik6

 

Poslední fight jsi měl v říjnu loňského roku, kde jsi porazil TKO v prvním kole Laszla Soltesze. Pak se mluvilo o tom, že další soupeř má být Matúš Lainz. Proč z tohoto zápasu sešlo? Mělo jít o obhajobu titulu GCF?

Mluvilo se o tom hodně a my jsme o ten zápas stáli. Ano, mělo jít o obhajobu GCF titulu. Nakonec to nedopadlo a poslední  info co jsem dostal bylo, že se Matúš zranil. Teď se ale soustředím na jiné zápasy. Ale budu se do budoucna snažit, aby se tento zápas odehrál ať už na GCF nebo jinde.

Máš za sebou pět vítězných zápasů, které jsi ukončil v prvním kole a všechny se zahraničními soupeři. S jakým z českých bojovníků by jsi se chtěl utkat?

Nerad bych, aby to vyznělo špatně, ale po českých soupeřích nekoukám. Rád bych se u nás pral, ale chtěl bych určitě dovézt nějakého kvalitního soupeře ze zahraničí, který mě v žebříčku někam posune. Zatím to nevyšlo a tak jdu tomu štěstíčku naproti 🙂

patrik5

Nyní se připravuješ na turnaj ACB v Čečensku, z kterého si přivezl vítězství Filip Macek. Jak jsi se k tomuto turnaji dostal a myslíš, že je to i zásluha výkonu Filipa, že pořadatelé vybrali dalšího šampiona GCF?

Zápas mi domluvil trenér a manager Jan Voborník a smlouvu jsem měl podepsanou ještě před Filipem, takže s GCF toto nemá nic společného. Divil bych se, jestli promotéři ACB, vůbec GCF znají. Je to skvěle honorovaný turnaj a spíš si myslím, že hledali relativně snadné soupeře s vysokým skore pro domácí borce. Ovšem zatím jim to moc nevyšlo 🙂 Filip vyhrál nad favoritem celého turnaje a další vítězství urval polský kolega z Gracie Barra Lodž, kde jsme se s Filipem mimo jiné připravovali.

V jaké hmotnostní kategorii budeš nastupovat?

Samozřejmě, že ve své -77kg. Trochu jsem uvažoval i o -70kg, ale to jsem zatím uložil do hodně hlubokého šuplíku 🙂

patrik2

Znáš už jméno svého soupeře a máš o něm nějaké informace?

Doufám, že Albert Duraev, na kterého zaměřuji přípravu.  V ACB jsou známi tím, že mění na poslední chvíli soupeře, tak uvidíme. Duraev je veterán z M-1, takže borec se zkušenostmi z nevyšší evropské ligy. Pro mě tedy test, na který jsem čekal.

Zápasníkům Good Luck Gymu se v poslední době daří a jako poděkování trenérům zmiňují kromě Honzy Voborníka i tebe. Znamená to, že v klubu pomáháš i s trenérskou činností?

Přesně tak, v Good Luck Gymu působím i jako trenér. Mám o něco víc zkušeností a hlavně hodně cestuji do zahraničí a mám možnost sem vozit věci od kluků, co jsou před námi. Z you-tube to prostě nenakoukáte, i když si zde rádoby nejlepší trenéři myslí, že ano. Mně se díky Janu Voborníkovi a Pavlu Toušovi momentálně naskýtá příležitost, díky které to u nás v klubu budeme moci posunout zase o kus dopředu. Zatím nechci dopředu říkat o co jde, když to ještě nevyšlo, ale samozřejmě budu vše zveřejňovat na své facebookové fanpage.

patrik

Už máte termín pro GCF turnaj v Hradci Králové? Kdo zde bude z GLG startovat?

Tohle by měla být spíš otázka na hlavního šéfa. Jsme sice hodně v kontaktu, ale když se připravuji na zápas všechny věci okolo vypouštím.

Na závěr bych ještě jednou rád poděkoval Janu Voborníkovi a Pavlu Toušovi. Samozřejmě klukům z Good Luck Gymu, kteří tu přípravu dávají se mnou. A pak sponzorům, díky kterým mám super podmínky: Nordic glacial water, Fit-pro.cz, Profighters.eu

Patrikovi budeme 18. dubna držet palce a doufáme, že se nám opět podaří sehnat online přenos.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *