Rozhovory
0

Dmitryho styl byl hodně nepříjemný

Po vítězství v titulovém zápase v MMA se nyní Petr Píno Ondruš připravuje na zápas podle pravidel K 1, který půjde na Fight Night Mythology v Karlových Varech.   Nedávno jsi se vrátil po více než čtyřech letech zpět do oktagonu na turnaji Bitva roku a v titulovém zápase jsi porazil ruského Dmitry Samoilova. Jak […]

Po vítězství v titulovém zápase v MMA se nyní Petr Píno Ondruš připravuje na zápas podle pravidel K 1, který půjde na Fight Night Mythology v Karlových Varech.

BitvaRoku-11

 

Nedávno jsi se vrátil po více než čtyřech letech zpět do oktagonu na turnaji Bitva roku a v titulovém zápase jsi porazil ruského Dmitry Samoilova. Jak by jsi zhodnotil průběh závodu?

Věděl jsem, že Dmitry je velmi dobrý, komplexní bojovník, vzhledem k jeho světovým titulům v combat sambu a jeho skóre v MMA 17-6 (a skoro vše na M1), což je víc než dobré. Také fakt, že pochází ze stejného teamu jako Fedor Emelienko, má nějakou váhu. Taktiky byla jasná -hodně se hýbat okolo soupeře a pohlídat si jeho nástupy na takedowny. Zápas byl původně vypsán na pět kol, tak jsem podle toho zvolil i zápasové tempo. Jeho styl byl velmi nepříjemný a musel jsem si hlídat nejen nástupy na takedowny, ale také jeho velmi bodavý a trefný box. Trošku jsem zíral, když mi po druhém kole říká rozhodčí: jdeme do posledního kola..ale co, přidal jsem trochu a dotáhl to do vítězného konce.

asouboje2015-82

 

Jaké jsi měl pocity po vítězství?

Byl jsem spokojený.

Část přípravy jsi strávil na kempu v Thaisku, kam se jezdí převážně kvůli thaiboxu. Jaká je tam kvalita trenérů na MMA?

Kvalita trenéru je tam asi dobrá.. Jsou tam Američani, co trénují zápasníky z UFC, jeden současný zápasník UFC Roger Huerta sám trénuje hromadné tréninky, ale spíš než jim, bych přikládal velikou zásluhu mé připravenosti tamnímu podnebí a nespornému faktu, že tam můžete trénovat 2-3x denně a stejně do druhého dne krásně zregenerujete. Výborné tam byly kondiční tréninky, které vedou také Američani a byly zaměřené na bojové sporty. Dále fakt, že tam byla strašně velká koncentrace kvalitních bojovníků z celého světa a permanentně 3-4 borci z UFC, byla záruka dobrých sparingu.

BitvaRoku-7

V dubnu budeš zápasit na Fight Night Mythology v Karlových Varech, pro změnu podle pravidel K1. Víš už něco o svém soupeři?

Vůbec nic  o něm nevím.

Budeš po Mythology odpočívat, nebo už chystáš něco dalšího?

Potom mám 29.5. v Polsku zápas o titul v čínském boxu na velkém turnaji only1fight.com . Tváří galavečera má byt sám Cung Lee.
Aktuálně máš v držení tituly v čínském boxu a MMA, neláká tě nějaký profesionální titul v K1?


Samozřejmě že láká, ale bohužel mi už není 20 a trošku si to uvědomuji.

fnm

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *