Rozhovory
0

Přes Milán do Liberce

Michal Krčmář (Lanna Gym) bude tuto sobotu hájit české barvy ve čtyřčlenné pyramidě v Miláně. Jeho prvním a doufáme, že ne posledním protivníkem bude  Soloman Wickstead. Ve Slovanském domě jsi vyhrál kvalifikační pyramidu na turnaj Tatneft. V Kazani byl tvůj soupeř zápasník Glory Max Baumert, souboj se rozhodoval až v extraroundu, v kterým jsi prohrál […]

Michal Krčmář (Lanna Gym) bude tuto sobotu hájit české barvy ve čtyřčlenné pyramidě v Miláně. Jeho prvním a doufáme, že ne posledním protivníkem bude  Soloman Wickstead.

krcmar

Ve Slovanském domě jsi vyhrál kvalifikační pyramidu na turnaj Tatneft. V Kazani byl tvůj soupeř zápasník Glory Max Baumert, souboj se rozhodoval až v extraroundu, v kterým jsi prohrál na body, ale rozhodně byl průběh velmi vyrovnaný. Co myslíš, že rozhodlo o vítězství soupeře? 

O vítězství se rozhodlo v posledním kole, kde měl můj soupeř větší důraz a vizuálně byl víc v pohodě. Myslím si, že jsem v posledním kole více nabodoval, ale v pravidlech TNA to není všechno.

 

Nyní budeš mít docela napilno. V Miláně tě 11.4. čeká na jedné z největších evropských akcí tohoto roku čtyřčlenná pyramida. O co v ní půjde  a kdo budou tvý soupeři?

V této pyramidě jde o postup do další pyramidy v Paříži. Kdy přesně to bude, tak to ještě nevím. Mým soupeřem bude Soloman Wickstead a dále se uvidí 🙂

krcmar2

Čtrnáct dní na to nastoupíš v Liberci na Night of Warriors. Neobáváš se případného zranění z Milána?

Jak říká můj trenér: “Ještě nikdy jsme nebyli tak rozbitý, aby jsme nenastoupili do zápasu.” Ale samozřejmě stát se může cokoliv. Obavy nechávám stranou a soustředím se teď na zápas (zápasy), které mě čekají.

V Liberci tě bude čekat Pyotr Nakonechnyi.  Přizpůsobíš přípravu přímo na soupeře?

Měli jsem spolu jít už v Lucerně, ale bohužel to nevyšlo. Samozřejmě na každého soupeře platí něco jiného. Takže určitě specialni příprava bude tak jako vždycky 🙂

krcmar3

Jaké turnaje máš ještě letos v plánu?

Po Liberci zatím nic. Ale určite se něco objeví 🙂

krcmar5

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *