Rozhovory
0

Michaela Kerlehová:Na pět kol se chystám poprvé

Včera jsme si představili Nikol Gruberovou a dnes se podíváme na její soupeřku Michaelu Kerlehovou. Míša se v ringu cítí jako ryba ve vodě, i přes svůj mladý věk v něm už strávila více než 15 let. Holky budou na Fight Night Mythology bojovat o národní WAKO Pro titul. Oběma dívkám jsme položili stejné otázky. Jak […]

Včera jsme si představili Nikol Gruberovou a dnes se podíváme na její soupeřku Michaelu Kerlehovou. Míša se v ringu cítí jako ryba ve vodě, i přes svůj mladý věk v něm už strávila více než 15 let. Holky budou na Fight Night Mythology bojovat o národní WAKO Pro titul.

kerlehova3

Oběma dívkám jsme položili stejné otázky.

Jak dlouho se věnuješ bojovým sportům a proč jsi si vybrala právě kickbox?

Bojovým sportům se věnuji víc jak 15 let. Odmala jsem dělala judo, takže jsem k bojovým sportům měla vztah, ale vždycky jsem chtěla vyzkoušet něco tvrdšího, protože jsem vyrůstala na filmech s Van Dammem. V roce 2006 se v Liberci otevřel první kickboxerský klub, takže jsem se zašla podívat na trénink a už jsem u kickboxu zůstala.

kerlehova4

Kterými kluby jsi prošla a pod kým jsi trénovala?

Začínala jsem v BFC Liberec, kde jsem trénovala pod Martinem Berkou a Mariánem Tůmou. V nynější době trénuji v Iron fighters Jablonec a s místním klubem a především trenérem Lojzou Škeříkem jsem nadmíru spokojená.

kerlehova2

Jaká je tvá zápasová bilance a dosavadní největší úspěchy?

Na kontě mám přes 40 zápasů z toho 7 v profesionálním ringu, dosavadním největším úspěchem je 1. místo na MS WKF 2014, 1. místo MČR- low-kick, 1. místo na světovém poháru WAKO.

Na Fight Night Mythology budeš zápasit o titul Czech WAKO PRO National bout na 5 x 2 minuty. Přizpůsobuješ 5 kolům i svou taktiku a přípravu?

Zápas na 5×2 minuty pro mě bude premiérou, takže se od toho odvíjí i množství a intenzita tréninků.

kerlehova

Co víš o své soupeřce a znáš i její silné stránky?

S Nikol jsme společně objely už mnoho soutěží, takže se osobně známe a vzájemně jsme se viděly mnohokrát zápasit, dokonce jsme se už střetly i v ringu.

Jakých dalších turnajů by jsi se letos ještě ráda zúčastnila?
Rozhodně bych si letos nechtěla nechat ujít MČR v K1 a ME WKF, dále uvidíme co se namane.

 

nikol7

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *