Rozhovory
0

Petr Kareš:Tři tituly WAKO pro Fight Night Mythology

V sobotu se v Karlových Varech uskuteční galavečer Fight Night Mythology, kterému bude předcházet trénink s Buakawem. Ten se zúčastní i samotného galavečera, kde jako zástupce bývalé ČSSR uvidíme například Luboše Šudu, Vladimíra Idrányho, Jana Holce, nebo Daniela Vítovce. O celém projektu jsme si povídali s Petrem Karešem, který na Fight Night Mythology zastupuje asociaci […]

V sobotu se v Karlových Varech uskuteční galavečer Fight Night Mythology, kterému bude předcházet trénink s Buakawem. Ten se zúčastní i samotného galavečera, kde jako zástupce bývalé ČSSR uvidíme například Luboše Šudu, Vladimíra Idrányho, Jana Holce, nebo Daniela Vítovce.

O celém projektu jsme si povídali s Petrem Karešem, který na Fight Night Mythology zastupuje asociaci WAKO.

.

10828159_824731630908544_7327839820840603728_o

Kdo přišel s nápadem na Fight Night Mythology?

S nápadem přišel Petr Holoubek a Jiří Sádlo s Tomášem Slifkou ze serveru kultura.cz. Je to skupina skvělých lidí, kteří mají nové nápady a především zájem investovat do ringových sportů v ČR.

Fightcard jste sestavovali jako ČSSR vs SSSR. Proč jste vytvořili zrovna toto spojení?

Sportovní události současnosti ve všech sportech již kromě sportovního musí mít také ekonomický smysl, a protože se FNM koná v Karlových Varech, kde žije velká skupina rusky mluvících občanů, tak jsme se této situaci přizpůsobili. Myslíme si, že tento koncept přiláká do karlovarské arény diváky z okolí.

myt

Kdo se na ní objeví?

Na fightcard večera se z českých a slovenských profesionálů objeví Luboš Šuda, Vladimír Idranyi, Jan Holec, Daniel Vítovec a Marek Procházka. Proti těmto zápasníků nastoupí zástupci běloruského Chinuk Gym a Patriot Gym, které patří mezi nejúspěšnější kluby v Evropě.

Dopoledne před galavečerem budete pořádat seminář s Buakawem. Bylo hodně složité ho sem dostat? Jak bude seminář probíhat a budou mít možnost se účastníci semináře s Buakawem i vyfotit?

Buakaw je ikona a já jsem moc rád, že ČSFu může být u toho, kdy vůbec poprvé přicestuje do České republiky. Vím, že pro skupinu pánů z Kultura.cz a Petr Holoubka to bylo velmi těžké, ale nakonec to dokázali a je to skvělá zpráva pro všechny zájemce o bojové sporty v ČR. Buakaw na semináři bude především prezentovat své nejúčinnějších zápasové techniky a já se na to velmi těším. Pro všechny účastníky semináře bude vyhrazen čas a prostor, aby se s Buakaw mohli kromě tréninku také vyfotit. Buakaw bude navíc hostem večera FNM, kde předvede Vai-Kru. Lístky na seminář najdete na kultura.cz v ceně semináře je také vstup na galavečer.

11050853_453299661485363_1823801443247383881_n

Buakaw bude i na galavečeru v roli hosta. Nicméně on se už pomalu chystá na zápas, povíš nám o tom něco bližšího?

Nic bližšího vám v tuhle chvíli říct nemohu, ale pokud chcete být mezi prvními, kteří se dozví, jak bude pokračovat naše spolupráce s Buakaw, pak vám navrhuji v sobotu navštívit Fight Night Mythology. Co vám ale říci můžu už teď, že podmínky naší následující spolupráce už jsou vyjednané.

Na Mythology se bude zápasit také o tituly WAKO Pro. Kdo o ně půjde?

Ano na FNM jsou vypsány tři titulové zápasy, ve kterých nastoupí za ČR Marek Procházka a Michal Lupínek. V souboji o národní WAKO Pro titul, pak Nikola Gruberová proti Michaele Kerlehové. Jsem moc rád, že se ČSFu daří častěji a častěji prosazovat na českých galavečerech právě s tituly WAKO Pro. Světové i evropské pásy WAKO Pro drží světové hvězdy bojových sportů a právě národní a mezinárodní tituly mohou být pro české zápasníky cestou mezi světovou elitu. Není tajemstvím, že pro některé zápasníky bylo získání světového titulu WAKO Pro vstupenkou do slavné GLORY.

10974705_432568990225097_3733030542678530874_o

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *