Rozhovory
0

Viktor Pavlíček: Na zápas dřu jak pes

Na Kladně se pomalu a jistě chystá kladensko – česká bitva. Přesně tak je právě koncipován jubilejní desátý galavečer Noc Válečníků, který se koná 21. května. Jako první jsme si povídali s Viktorem Pavlíčkem (Pro7sport), který se utká s Alexandrem Cvernou. A zdá se, že tohle bude velká bitva.. Poslední zápas jsi měl na GCF […]

Na Kladně se pomalu a jistě chystá kladensko – česká bitva. Přesně tak je právě koncipován jubilejní desátý galavečer Noc Válečníků, který se koná 21. května. Jako první jsme si povídali s Viktorem Pavlíčkem (Pro7sport), který se utká s Alexandrem Cvernou. A zdá se, že tohle bude velká bitva..

viktor

Poslední zápas jsi měl na GCF v SaSaZu, kdy jsi porazil Tomáše Vacka. Jak se ti zápasilo? Pro tebe to byl první fight na velkém galavečeru..

Ano,díky Michalovi Hamršmídovi jsem se mohl zúčastnit GCF 30 v Sasazu. Díky němu jsem mohl po tento večer být v octagonu, ve kterém dále zápasila naše top špička jako Číňan, Šolc, Kozma, Petrášek,.. kvůli nemoci nakonec chyběl Jiří Denisa Procházka. Proste to top, co české MMA může nabídnout. A já mohl být u toho. Moc jsem si to užil, jen zápas mohl být o něco delší, aby si to užilo i vyprodané Sasazu.

Obecně mají těžké váhy problémy s kvalitními sparingy. Ty někam dojíždíš, nebo se snažíš zápasníky své váhy zvát k sobě do gymu?

Težké váhy to mají težké. To je pravda, nicméně náš oddíl Pro7sport MMA Davida Vyvážila, má poměrně dost težkých vah…takže v tom až  takový problém není. Dále jsem doplnil sparing partnery ze SAT-AN gymu Dana Macháčka z Kladna, kde opravdu o obry není nouze.

viktor3

V Kladně na Noci Válečníků bude tvůj soupeř Alexandr Cverna. Na tento zápas se mnozí těší, protože je k vidění málo MMA zápasů v těžké váze a pokud si vzpomenu na finále MMA ligy, tak v tom zápase budou zjevně i emoce…

Emoce budou veliké, i když  jsem stále přesvědčen, že tak pět až deset dní před zápasem nastane u kamenožrouta Cverny zranění a nenastoupí. Takže opět nedojde ke srovnání  sil… Finále ligy bylo pro mě velké zklamání, když mi po řečích, že mě nebude šetřit nenastoupil. Potom jako výmluva bylo, že nenastoupí proti kamarádovi…pak následovalo, že mě nechtěl zranit před následujícím GCF. Dále pak už v Kladně prohlásil, že si nemusel nic dokazovat, že by mě přejel, či utrhl hlavu, že jsem vysoký a nic neumím, atd. To mě naštvalo a ihned, když jsem se náhodou dozvěděl od mého kámoše Aplika, že je vypsaný zápas na Noci Válečníků v Kladně, neváhal jsem,  ihned se přihlásil a Hakim souhlasil. Takže emoce jsou a budou. Pokud opět nenastoupí, tak si ho najdu v hledišti.To je můj slib.

viktor5

Jak se na zápas připravuješ? Jsi rád, že se tento fight uskuteční?

Takže ano, jsem velice rád, že se tento fight uskuteční…to snad chápete 🙂 Hlavní trenéři jsou  David Vyvážil a Zdeněk Švamberk. Příprava je stejná jako na každý jiný zápas – dřu jak pes.

Budeš se chtít zúčastnit i MS v MMA, které letos bude v Praze? Jakým způsobem se na něj kvalifikuješ?

Ano tento rok je můj cíl Mistrovství světa v Praze. Šestého června bych se chtěl úspěšně účastnit Mistrovství České republiky v amatérském MMA pod hlavičkou CSMMA(které se mimochodem bude konat u nás v Pro7sport).Chtěl bych se podívat na amatérské Mistrovství Evropy, které se koná snad v Rumunsku tuším…A vrchol bude právě zmíněné MS v Praze.

viktor6

Chystáš se poté plně přestoupit do profesionálního oktagonu?

No a tedy příští rok, pokud zdraví, podmínky a trenér dovolí, bych rád přestoupil na profesionální scénu. Když teď náš nejlepší fighter Viktor Pešta úspěšně zápasí v UFC, mám sen získat pás GCF. A pokud se Viktor někdy vrátí, mé sny se rozplynou! 🙂

21769_685906998185921_4301097602556060779_n

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *