Rozhovory
0

Na Kladně rozhodne vůle a srdce

Na Noci Válečníků 10 se za „kladenské barvy“ představí Alexandr Cverna z Mystery MMA. Proti němu se postaví Viktor Pavlíček. Jak dopadne tento souboj těžkých vah, se dozvíme již 21. května. Kterými bojovými sporty jsi prošel , než jsi začal trénovat MMA? Začal jsem jako čtrnáctiletý chlapec trénovat box, již tenkrát mně toto imponovalo, neměl […]

Na Noci Válečníků 10 se za „kladenské barvy“ představí Alexandr Cverna z Mystery MMA. Proti němu se postaví Viktor Pavlíček. Jak dopadne tento souboj těžkých vah, se dozvíme již 21. května.

cverna3

Kterými bojovými sporty jsi prošel , než jsi začal trénovat MMA?

Začal jsem jako čtrnáctiletý chlapec trénovat box, již tenkrát mně toto imponovalo, neměl jsem rukavice, pytel či helmu, avšak v mé duši jsem byl bojovník od malička.

Reprezentuješ Mystery MMA na Kladně. Vyjíždíš na sparingy či na zkušenou do jiných klubů?

MMA jsem se začal věnovat přibližně před 1,5 rokem a zkušenosti získávám až teď  a to v klubech či gymech, především v PriMMat Gym – Praha, MMA OFA – Bratislava, Tiger Gym – Praha, dále mám trenéry- Khom Phiphitsala, Luboše Lacinu a Ilju Skondrice. Tímto jim chci poděkovat, velice si jich vážím za profesionalitu a trpělivost.

cverna2

Vizáží působíš dojmem streetfightera. Preferuješ v oktagonu víc sílu a důraz, nebo techniku?

V boji se snažím zapojit nejen sílu, ale také i rozum, jen tak lze zvítězit.

Váš souboj na Noci válečníků s Viktorem Pavlíčkem by se dal nazvat jako „Souboj Titánů“. S jakou hmotností budeš nastupovat?

Byl jsem pozván na Noc válečníků, kde můj soupeř bude Viktor Pavlíček, avšak k tomuto soupeři nemám co říci, již mnoho jsem toho četl a nebyli to zrovna pozitivní věci, NECHTĚL BYCH TOTO KOMENTOVAT. Spíše než abych posílal přes média tvrdé vzkazy, soustředím se na to, abych byl dobře připravený, samozřejmě zranění je v tomto sportu běžná věc a kdo trénuje na 100% 2 x denně  ví, že toto je na denním pořádku.

cverna

Co myslíš, že v tomto zápase rozhodne?

Rozhodně rozhodne vůle a srdce.

Viktor bere tento zápas velmi osobně a dokonce si myslí, že ani nenastoupíš. Co by jsi mu vzkázal?

A co bych vzkázal Viktorovi? – „Přeji hodně štěstí!“ Tímto zvu všechny lidi na Noc válečníků 10. A veliké mé díky patří i Pavlovi Majerovi – Hakimovi a mým sponzorům, kteří mi pomáhají hlavně stavební firmě FARO s.r.o.

cverna4

Vstupenky zakoupíte na:

http://m.ticketpro.cz/jnp/1582241-noc-valecniku.html

v baru Duncan (naproti kladenskému soudu)

21769_685906998185921_4301097602556060779_n

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *