Rozhovory
0

Chci ze sebe předvést maximum

V hlavním superfightu večera na GCF 31 v Brně bude bojovat jedna z nejvýraznějších osobností české MMA Jiří “Denisa” Procházka. V zápase proti zkušenému polskému bijci Michalu Fijalkovi bude chtít vítězstvím potvrdit své ambice účastnit se turnajů těch nejlepších světových organizací.   V posledním zápase proti Rokasovi Stambrauskasovi jako by jsi nebyl ve své kůži. […]

V hlavním superfightu večera na GCF 31 v Brně bude bojovat jedna z nejvýraznějších osobností české MMA Jiří “Denisa” Procházka. V zápase proti zkušenému polskému bijci Michalu Fijalkovi bude chtít vítězstvím potvrdit své ambice účastnit se turnajů těch nejlepších světových organizací.

denisa1

 

V posledním zápase proti Rokasovi Stambrauskasovi jako by jsi nebyl ve své kůži. Neseděl ti soupeřův styl, nebo co bylo špatně?

To já jsem to přestřelil… bral jsem to tak, že ho jdu sestřelit a snažil jsem se ho urvat hned,  zapomínal jsem dýchat, být uvolněnej a chtěl jsem hned konec. Teď doufám a věřím, že to napravím hlavně kvůli svému pocitu z boje.

Jak stoupáš výš a výš, potkáváš stále kvalitnější soupeře. Na GCF 31 v Brně to bude Michal Fijalka, který na turnaji Fighting Zone v Praze doslova vykoupal německého Tassila Lahra v jeho vlastní krvi. Bude to pro tebe zápas, který ukáže, jestli patříš do evropské špičky?

Je to kvalitní soupeř. A ať už se ukáže po zápase cokoliv, já si tam půjdu užít BOJ a předvést ze sebe maximum! A v kariérním ohledu to doufám a věřím ukáže, že jsem připraven bojovat s těžkými soupeři světové úrovně.

denisa

Myslíš, že úspěch nad tímto soupeřem by ti mohl otevřít cestu do velkých organizacích?

Asi ano, ale jako vždy, co přijde přijde. Já budu rád, když budu moci žít plnohodnotný život a bojovat.

Pro svou přípravu jsi opět zvolil kromě domovského Jetsaam gymu i bratislavské OFA a tamní sparingy. Jak ti to tam vyhovuje?

Výborně, dost se tam schází kvalitní zápasníci a boxeři, takže se to vždy domluví a pár dní posparujem.

denisa2

A s kým nejčastěji?

S Atilou a dalšími, kdo přijedou, hlavně samozřejmě s těžkými váhami.

Karlos Vémola v našem rozhovoru uvedl, že zápas s tebou by byl sice zajímavý pro naše fanoušky, ale ne pro české MMA, protože jeden z vás by musel prohrát a tím si zavřít dveře do UFC. Co o tomto možném souboji soudíš ty?

Karlose respektuji, jelikož vím, jak maká na své cestě do UFC. V tomto ohledu to beru asi stejně jako on. Samozřejmě ano, jsem zápasník a beru výzvy, ale respektuji své kolegy hlavně z Česka, jež jdou ukázat kvality ven.

denisa6

 

Koho by jsi ty z našich zápasníků viděl v dohledné době v UFC (napříč váhami)?

Sebe :-)))…. no nejspíš Filipa Macka.

Chtěl by jsi někomu závěrem poděkovat?

Určitě, rád bych tímto poděkoval svým partnerům, hlavně KAJOT -net and games, eshop Aktin a Profighters, svým fanouškům a JEDEM BJP!!!!!’!!!!’!!!’!!’!

denisa7

 

11196330_558071084330715_48067228781840096_n

Vstupenky zakoupíte na Ticketstream zde

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *