Rozhovory
0

Chci aby moje zápasy lidi bavily

Honza Rudolf (Aplik Muay Thai) se zápas od zápasu zlepšuje a jak je na tom právě teď, uvidíme již tuto sobotu na galavečeru Fusion First Class Fight Night Series v Pardubicích, kde se utká podle pravidel K1 se slovenským Michalem Peczárem. Pro Honzu to bude třetí zápas v K1 a doufejme, že první vyhraný. Tvůj […]

Honza Rudolf (Aplik Muay Thai) se zápas od zápasu zlepšuje a jak je na tom právě teď, uvidíme již tuto sobotu na galavečeru Fusion First Class Fight Night Series v Pardubicích, kde se utká podle pravidel K1 se slovenským Michalem Peczárem. Pro Honzu to bude třetí zápas v K1 a doufejme, že první vyhraný.

rudolf

Tvůj poslední souboj s Petrem Leheněm na Heroes Gate byl sice označen jako předzápas, ale nakonec z toho byla podívaná, která měla rozhodně patřit do hlavního programu. Zatímco Petr zůstal trochu za očekáváním, tobě se dařilo téměř vše. Jaký jsi měl ty pocit z tohoto boje?

Ze zápasu s Petrem jsem měl dobrý pocit, užíval jsem si to. Trénoval jsem na to poctivě dva měsíce a cítil jsem se po fyzické i psychické stránce velmi dobře.

rudolf2

Nejen v tomto zápase, ale i před tím v souboji s Láďou Krištůfkem na tobě bylo znát, že jsi psychicky hodně nahoře. Je to tím, že máš natrénováno a že si tak věříš?

Samozřejmě nervy před zápasem jsou vždycky, ale začínám si být sám sebou jistější a jistější  i v zápasech a to hlavně díky lidem a podpoře kolem mě. Chci hlavně, aby moje zápasy lidi bavily a sám jsem si to zároveň užil, proto taky občas dělám různé kraviny, co máme s Aplikem okoukané od thajců 🙂

rudolf3

Na Fusion FN1 se utkáš s Michalem Peczárem v K1. Kolik zápasů máš podle těchto pravidel a s jakou bilancí?

Pod pravidly K1 mám asi dva zápasy a oba prohraný. Jeden s Glezlem na Slovensku a druhý na amatérský pyramidě K1 na Podviňáku. K1 mi nevadí, snažím se být komplexní, ale samozřejmě mám nejradši full muay thai. Tak uvidíme, jak to dopadne v sobotu.

Pomáhá ti v přípravě i to, že tvůj trenér Jiří Apeltauer půjde zanedlouho na Simply the Best také zápas podle pravidel K1, takže příprava je do jisté míry společná?

Příprava je v podstatě stejná, Aplik lapuje hlavně s Mastou. Mě pak lapuje Aplik, Mimino nebo Palič a do toho hodně sparujeme. Plus mám ještě dvakrát týdně plavání ve škole a atletiku.

rudolf4

Máš domluvený nějaký další fight v boxu, či MT?

Žádný další zápas domluvený nemám. Přes léto odpočinu a vyčistím hlavu, no a snad něco na podzim.

11196298_1444871072491305_3227561708544875717_n

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *