Rozhovory
0

Každý bojovník by měl mít pokoru

Již tuto neděli se v pražském Top hotelu uskuteční galavečer Simply the Best, na které bude podle pravidel K1 bojovat Vladimír Říha (X Gym Praha) Jeho soupeřem v ringu bude polský Adrian Ahmad. Poslední zápas jsi měl na HG v boxu a opět to byl z tvé strany vyzrálý výkon. Nerozhodilo tě, že ti změnili […]

Již tuto neděli se v pražském Top hotelu uskuteční galavečer Simply the Best, na které bude podle pravidel K1 bojovat Vladimír Říha (X Gym Praha) Jeho soupeřem v ringu bude polský Adrian Ahmad.

riha3

Poslední zápas jsi měl na HG v boxu a opět to byl z tvé strany vyzrálý výkon. Nerozhodilo tě, že ti změnili před zápasem soupeře a místo maďarského Fazekase to byl gruzínský David Tlashadse?

Děkuju moc, ale spíš to byla taktika mého týmu, než nějaký extra výkon. Ani mě to nerozhodilo,  jelikož taktika byla dosti podobná, ale přiznám se, že mě dost rozhodil soupeř. Věděli jsme,  že bude tlačit, ale že bude doslova jako beran a nedá mi ani kousek prostoru k práci, to jsem netušil.  Takže první kola jsem se spíše rozkoukával a pak už to šlo krásně, fungovalo obcházeni za nohu 🙂

riha7

Vyhovoval ti jeho boxerský styl, kdy tlačil v dvojáku?

Vyhovoval i nevyhovoval, kdyby více pracoval a ne jen tlačil, mohli jsme předvést hezčí zápas pro diváky.

riha8

Na Simply the Best budeš pro změnu bojovat v K1. Myslíš, že se blíží čas, kdy si budeš muset vybrat, čemu se budeš věnovat na 100%?

Myslím si, že ten čas ještě nenastal a zatím si myslím, že ani nenastane. Vše je jen v hlavě a je to jen o přístupu a práci v tréninku, ale samozřejmě záleží o nabídkách, v čem mě budou chtít promotéři akcí vidět. Bohužel Muay thai jsem neměl už ani nepamatuju.

riha

Organizátoři ti do Prahy neobjednali žádné ořezávátko. Adrian Ahmad je špičkový polský kickboxer, který je specialistou na lowkick. Budeš se snažit hlídat si přední nohu a přenášet svou váhu více dozadu?

Ořezávátko jsem neměl už dlooouho. Vždy je soupeř kvalitní a věřím, že předvedeme krásný zápas plný kontaktu :-)Uvidíme po prvním kole, zdali bude fungovat, co máme připraveno 🙂

riha4

 Na tvém fb profilu nás zaujala tvá děkovná řeč po Yangame, kdy jsi se snažil poděkovat všem a nikoho nevynechat. Myslíš, že vděčnost a pokora je to, co zdobí bojovníka?

Jojo, myslím si, že když už si trenéři, sparingové rodina, přítelkyně dají práci a svůj čas se mi věnovat, ztrácet se mnou nervy a obětovat se, tak se sluší jim aspoň poděkovat a zároveň fanouškům, kteří drží palce, píší mi, či přijdou řvát mé jméno do arény, kde cítím energii, která mě žene kupředu a zvedá ze dna, také patří poděkování za jejich sílu, protože oni mě ženou, oni jsou má síla a i kvůli nim to dělám. Myslím si, že bojovníka zdobí spousta věcí, ale pokora je to, co lidé ocení, uznávají a všímají si nejvíce a každý bojovník by pokoru měl mít.

riha10

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *