Rozhovory
0

Jsem připraven soupeře poslat domů

Páteční večer v brněnském Boby centru vypukne další GCF 31 Cage Fight 6, na kterém se do svého dalšího zápasu pustí Miloš Meloun Petrášek. Jeho soupeřem v kleci bude litevský borec Arunas Vilius. Ve svým posledním zápase v SaSaZu jsi se po peripetiích se soupeři utkal se slovenským Davidem Širilou. Sice vzal David zápas na […]

Páteční večer v brněnském Boby centru vypukne další GCF 31 Cage Fight 6, na kterém se do svého dalšího zápasu pustí Miloš Meloun Petrášek. Jeho soupeřem v kleci bude litevský borec Arunas Vilius.

meloun5

Ve svým posledním zápase v SaSaZu jsi se po peripetiích se soupeři utkal se slovenským Davidem Širilou. Sice vzal David zápas na poslední chvíli, ale tvá dominace byla zřetelná. Chtěl jsi si vyzkoušet jak jsi na tom s postojem, když jsi se ani jednou nepokusil vzít soupeře na zem?

S trenéry jsme se dohodli, že první kolo budu držet v postoji a kdybych cítil, že se dostávám pod tlak, tak  převedu boj na zem, což pak nebylo potřeba.

Od tohoto zápasu se rozjela tvá propagace naplno. Kdo přišel s nápadem založit stránky Fandíme Miloši Melounovi Petráškovi?

Za touhle myšlenkou stojí můj sensei Lukáš Blažek, který je mi nejen trenérem, managerem, ale i nejlepším kamarádem. Dal dohromady perfektní tým lidí, kteří mi pomáhají s propagací a vším co je s tím spojené, podle Lukáše je tohle zatím pouze začátek toho, co dokážeme.:-)

meloun2

O čem zde informujete?

Snažíme se dokumentovat celou přípravu, kterou jsem musel do zápasu absolvovat a ukázat lidem, že když chce člověk profesionálně zápasit, nebo něčeho dosáhnout, tak tomu musí podřídit naprosto všechno.

Začal jsi se také věnovat gymnastice. Do jaké míry je podle tebe v MMA potřebná a proč jsi s ní začal až tak pozdě?

Díky gymnastice se cítím daleko uvolněnější , v zápase mi to hodně pomáhá, po pár tréninkách jsem zjistil jaké mám nedostatky a na čem mám zapracovat, je to pro mě v tom všem co dělám jeden velice důležitej článek do skládačky.

meloun

Kromě trenérů Lukáše Blažka a Tomáše Čerycha přibyl do týmu také odborník na silovou přípravu a MMA Richard Andrš. Na co se s Richardem hlavně soustřeďujete?

Bohužel jsme se na Richarda obrátili až ke konci přípravy, kdy už nemělo cenu, aby mi předal své „Know how,“ ale myslím, že do dalších zápasů už neplánuji přípravu bez něj. Už z prvních informací od něj mi bylo jasné, že hodně dobře ví o čem mluví.  Měl by k nám zavítat Roman „Pitbull“ Čedík předat mi taky mnoho informací a technik z bjj no gi a proto bych ho také rád zmínil jako součást týmu ! 🙂

V Brně na GCF 31 bude tvým dalším soupeřem ve váze do 93 kg litevský Arunas Vilius. Už jsi si o soupeři něco zjistil a jak probíhá příprava?

Na něco jsem se díval, ale extra jsem ho nestudoval. Je to komplexní bojovník a já budu v pátek se vší úctou a pokorou 100% připravený ho porazit a poslat domů.

meloun4

Potýkal jsi se teď s nemocí i antibiotiky. Už jsi zcela v pořádku?

Tohle se stane vždycky tak 50% zápasníků, že konec přípravy odmarodí. Nejsem úplně v pořádku, je to na mě znát, ale hlavně jsem nemohl trénovat, tak jsem malinko ve skluzu s váhou, bude to peklo ale makám na tom.

meloun6

Říkal jsi, že by jsi rád šel zápasit ven, ale nejdřív chceš získat český titul GCF v kategorii do 93 kg, který drží Jiří Denisa Procházka. V této kategorii jsou další borci jako knockouter Martin Šolc, nebo Eldar Rafigaev. Kolik vítězných zápasů budeš muset absolvovat, aby jsi mohl vyzvat Denisu?

Nevím. Tohle záleží na GCF, ale osobně si myslím, že než vyzvu Denisu, musím si ten zápas zasloužit a to by znamenalo porazit Martina Šolce, protože je to dvojka téhle váhy. Uvidíme, jak to bude po tomhle zápase.

meloun3

Proč jsi si vybral light heavyweight kategorii?

Spíš bych řekl, že ona si vybrala mě 🙂 Každopádně po zápase bych si chtěl začít držet nějakou normální váhu, protože už mě nebaví hubnout takový nesmysly. Je dost pravděpodobné, že se po prázdninách dostanu na normální váhu například okolo 93-95kg, kdy bych mohl zase zápasit 84kg a nebo obě dvě.

Znáš už termín svého dalšího fightu?

Ne, ale bude to určitě po prázdninách. Říjen nebo listopad.

10409682_566765950127895_1522976434959229105_n

Vstupenky zakoupíte na Ticketstream zde a na recepci Jetsaam Gymu

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *