Rozhovory
0

Příležitost získat pás si nenechám utéct

O titul se zítra v brněnském Boby centru na GCF 31 popere David Dvořák (Good Luck Gym) s Tomášem Žákem (Penta Gym). David má za sebou čtyři vítězné fighty. Podaří se mu prodloužit kladnou bilanci a do Hradce Králové přivést titul? V prvním kole pyramidy o titul v SaSaZu jsi porazil Martina Fexu submission, ale […]

O titul se zítra v brněnském Boby centru na GCF 31 popere David Dvořák (Good Luck Gym) s Tomášem Žákem (Penta Gym). David má za sebou čtyři vítězné fighty. Podaří se mu prodloužit kladnou bilanci a do Hradce Králové přivést titul?

david5

V prvním kole pyramidy o titul v SaSaZu jsi porazil Martina Fexu submission, ale také jsi inkasoval tvrdý úder. Jak moc to tebou otřáslo a v čem udělal Martin chybu, že jsi mu vlezl do zad a zápas ukončil?

Popravdě úder jsem inkasoval, ale nebyl to úder, který by mnou otřásl a nebo mě jak se říká nahulil. Martin dobře vystihl můj kop, který byl vidět dlouho dopředu a byl hodně čitelný. Díky tomu se mu podařilo mě s chytnutím nohy a dobrým úderem dostat na zem. Hodně pěkná práce. Já se rád peru na zemi. Sice jsem si nepředstavoval průběh zápasu takhle, ale i tak jsem na zemi odvedl dobrou práci a Martin udělal nešťastnou chybu, díky které jsem se dostal do jeho zad a díky tomu jsem to mohl ukončit.

david6

Na galavečeru GCF 31 Cage fight 6 v Brně se utkáš o titul GCF v muší váze s Tomášem Žákem z Penta Gymu. Vzhledem k tomu, že Tomáš je výborný grappler, tak se předpokládá, že bude chtít souboj přenést na zem. Vyhovuje ti taková taktika?

Ať si mě chytne pokud to dokáže. Nemám vůbec strach z toho, když se s ním budu prát na zemi. Peru se na zemi s Patrikem Kinclem, co může být víc. Jsem připraven se sním tahat na zemi, stejně jako to střílet v postoji.

david7

Jak probíhala tvá příprava na tento zápas? Připravoval jsi se v GLG, nebo jsi vyrazil i do jiných klubů?

Hodně jsem se připravoval doma. Byl jsem v Praze na wrestling, kde mi Michal Hamršmíd připravil super trénink. Sparoval jsem u kluků v PriMMAt gymu a tak kde se dalo. Spíš domácí příprava. Měl jsem hodně školy a nemohl jsem na delší dobu vycestovat.

Tvůj rekord je 8-3 a nyní máš čtyři vítězství v řadě. Z Čechů tě porazil jen Filip Macek. Myslíš, že to tak zůstane i po pátečním večeru?

Jsem připraven a udělám všechno proto abych vyhrál. Je to velká příležitost a já ji nenechám utéct.

david8

Máš přezdívku Chroust, jak jsi k ní přišel?

Noo, tak na Chrousta se budete muset zeptat šéfa všech šéfů Jana Karlika Kocourka Voborníka. Ten to řekne nejlépe. (Na odpověď jsme se tedy zeptali Honzy Voborníka: “Protože je to takovej náš malej brouček – ale to by mohlo zavánět homosexuálním podtextem a protože je většina z nás hetero udělal se z toho radši Chroust.”)

david2

Příprava určitě není jednoduchá a bez pomoci sponzorů takřka nepředstavitelná. Kdo ti pomáhá, komu by jsi rád poděkoval?

Příprava jednoduchá nebyla. Tahle pro mě byla ze všech nejtěžší. Bez sponzorů by to bylo velice náročné a chtěl bych poděkovat firmě FIT-PRO CZECH a PITBULL WEST COAST EDEN. Pochopitelně i celému týmu GLG managementu Jana Voborníka a trenéra Patrika Kincla, který mě pořád posouvá dopředu a teď jsem tam kde jsem. Určitě bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kamarádům, spolužákům, kteří mi moc fandí a pomáhají se školou vše zvládnout a hlavně rodině, která za mnou stojí a přijede mě podpořit. Po tomto zápase odjíždím na 4 měsíce pracovat a trénovat do USA s dobrým kamarádem a výborným zápasníkem Lukášem Smetanou a můžete se spolehnout, že o něm po našem návratu určitě brzo uslyšíte.

david3

Vstupenky zakoupíte na Ticketstream zde a na recepci Jetsaam Gymu

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *