Rozhovory
0

Matouš Kohout:Zadarmo ten titul nedostanu

Matouš Kohout (TKBC Praha) se v neděli pokusí vybojovat pás Mistra světa WTKA. V ringu se mu postaví domácí sicilský borec Saro Presti a je zřejmé, že Matouše bude čekat pořádná štípaná.     V neděli tě čeká v sicilské Messině souboj o titul Mistra světa asociace WTKA podle plných pravidel MT. Už jsi někdy zápasil o […]

Matouš Kohout (TKBC Praha) se v neděli pokusí vybojovat pás Mistra světa WTKA. V ringu se mu postaví domácí sicilský borec Saro Presti a je zřejmé, že Matouše bude čekat pořádná štípaná.

matous6

 

 

V neděli tě čeká v sicilské Messině souboj o titul Mistra světa asociace WTKA podle plných pravidel MT. Už jsi někdy zápasil o světový titul a bude to tvůj dosud nejprestižnější fight?

Zatím jsem o světový titul nebojoval. Tento zápas neberu jako nejprestižnější, přece jen nemá asociace WTKA takou váhu jako WMC 🙂 Ale jsem rád, že mám možnost zde bojovat a děkuji Petru Ottichovi za jeho manažerskou práci.

matous

Tvým soupeřem bude zkušený domácí borec Saro Presti. Jaká je podle tebe silná stránka soupeře a vyhovuje ti jeho styl?

Ano, má jednou tolik zápasů než já, takže zkušenost je na jeho straně. Co jsem viděl, tak zápasí v podobném stylu jako já… Doufám, že se nám podaří udělat skvělej zápas – o to přeci jde.

matous4

Jak jsi spokojen s vlastní přípravou a na co jste se nejvíc zaměřili?

Spokojený jsem, trénoval jsem na 100%. Na nic speciálního jsme se nezaměřili, trénovali jsme jako na každý jiný zápas.

Navštívil jsi kvůli sparingům i nějaké jiné gymy a kdo jsou tvý hlavní sparingpartneři?

Bohužel jsem byl časově vytížený, že jsem nenavštívil jiné oddíly. Takže hlavní sparingpartneři byli kluci od nás z gymu.

matous2

Kdo všechno z tvého týmu s tebou pojede na Sicílii?

Na Sicílii letím jen s mým sehraným parťákem Zdendou… Doprovod mi ještě bude dělat táta se svým kamarádem.

Dá se předpokládat bouřlivé prostředí, kde pro výhru budeš muset soupeře buď totálně přejet, nebo ukončit před limitem. Přizpůsobuješ tomu svou taktiku?

Ano, na tohle myslím. Budou chtít si nechat titul v Messině a zadarmo to prostě nedostanu. Snad se mi podaří nějaká parádička s loktem a přijedu domů s pásem 🙂

matous5

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *