Rozhovory
0

Tadeáš Růžička:Nejvíc mi pomohli kamarádi

Určitě jste zaznamenali naší soutěž o sponzoring firmy Fighter-shop. S výherci jsme se sešli, ceny předali, nafotili, pobavili se a teď přišel čas je trochu blíže představit i vám. Jako prvního si představíme Tadeáše Růžičku, sedmnáctiletého bojovníka (LANNA GYM PRAHA). Kdy jsi začal s bojovými sporty a který ti je nejblíže? V devíti letech jsem […]

Určitě jste zaznamenali naší soutěž o sponzoring firmy Fighter-shop. S výherci jsme se sešli, ceny předali, nafotili, pobavili se a teď přišel čas je trochu blíže představit i vám. Jako prvního si představíme Tadeáše Růžičku, sedmnáctiletého bojovníka (LANNA GYM PRAHA).

foceniczechfighters-26

Kdy jsi začal s bojovými sporty a který ti je nejblíže?

V devíti letech jsem začal trénovat kickbox, který jsem dělal šest let. Pořád jsem zápasil v polokontaktech a to už mě omrzelo, tak jsem přešel na thajský box, který je mi mnohem bližší 🙂

 

Kde trénuješ a jakými kluby jsi prošel?

Začínal jsem v Kosagymu, kde jsem trénoval asi čtyři roky, poté u Martina Zavorala a nakonec  trénuji v Lanna gymu u Vikiho Petrlíka, kde se mi daří nejlíp.

foceniczechfighters-20

Prozraď nám své dosavadní úspěchy?

V kickboxu jsem toho vyhrál hodně, ale více si cením současného amatérského titulu Mistra republiky v thajským boxu CMTA.

Jaké jsou tvé sportovní cíle?

Chtěl bych se dostat přes českou špičku až do té světové, ale na to mám ještě spoustu času 🙂

foceniczechfighters-18

Proč jsi se rozhodl zapojit do soutěže o sponzoring?

Pomohl mi v tom kamarád, který mě motivoval, abych něco takového zkusil, že by mi to mohlo pomoct. Tak jsem to zkusil a dopadlo to jak to dopadlo 🙂

Věřil jsi, že můžeš vyhrát?

Ze začátku ne, ale řekl jsem si, že to hecnu a povedlo se.

foceniczechfighters-27

Rozhodující bylo určitě sdílení a podpora přátel, kdo ti nejvíce pomáhal?

Ano, soutěž byla založená jenom na publikaci, takže jsem sdílel co to šlo, nejvíc mi pomohli kamarádi, ale i lidé, kteří mě moc neznali a přesto mě podpořili, všem ještě jednou mockrát děkuju.

Splnila výhra tvé očekávání?

Určitě ano, dostali jsme jak výbavu, tak oblečení a jsem s tím vším spokojen. Děkuji Tondovi Mašínovi, že dal šanci mladým klukům.

foceniczechfighters-29

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *