Rozhovory
0

Radek Kříž: MMA je pro mě životním stylem

Dnes se podíváme na dalšího bojovníka, který se v naší soutěži o sponzoring od firmy Fighter-shop umístil na druhém místě. Je jím šestadvacetiletý Radek Kříž z VALETUDO-RK ZNOJMO. Kdy jsi začal s bojovými sporty a který ti je nejblíže? Začal jsem asi v devíti letech s judem a postupně se propracoval k MMA, které naprosto miluji […]

Dnes se podíváme na dalšího bojovníka, který se v naší soutěži o sponzoring od firmy Fighter-shop umístil na druhém místě. Je jím šestadvacetiletý Radek Kříž z VALETUDO-RK ZNOJMO.

foceniczechfighters-33

Kdy jsi začal s bojovými sporty a který ti je nejblíže?
Začal jsem asi v devíti letech s judem a postupně se propracoval k MMA, které naprosto miluji díky své rozmanitosti, náročnosti, poznávání stále nových věcí, lidí, navštěvování různých seminářů, campů, galavečerů, prostě celý kolotoč, který je pro mě životním stylem 🙂
Kde trénuješ a jakými kluby jsi prošel?
Trénuji v našem klubu Valetudo – RK Znojmo, který hlavně vede můj bratr Rudolf Kříž, dále vede tréninky Petr Kuchařík a jako supervizora máme trenéra Roberta Kolskiho z londýnské Roger Gracie Academy. Samozřejmě jezdíme “ven” sbírat zkušenosti, bez čeho se v dnešní době zlepšovat nelze..

foceniczechfighters-48

Prozraď nám své dosavadní úspěchy?
V profi MMA mám bilanci 3-3, hodně zápasů v judu, policejní Mistr republiky, grappling, tento rok jsem přidal HtH fighting, 6. na Mistrovství světa  2015, 3. na evropském šampionátu 2015.

Jaké jsou tvé sportovní cíle?
Určitě se chci v MMA co nejvíce prosadit, hlavně dělat kvalitní zápasy pro lidi a samozřejmě vyhrávat nejen doma, ale i za hranicemi 🙂 V létě by měla proběhnout příprava na zápas v září, kdy bych měl vycestovat do Londýna právě za naším trenérem Robertem a následně u nás v klubu proběhne již tradiční GLADORK MMA CAMP 2015. Vše co se kolem mě bude dít, můžete sledovat na facebooku Radek Kříž-MMA fighter.

foceniczechfighters-50

Proč jsi se rozhodl zapojit do soutěže o sponzoring?
Samozřejmě je to obrovská pomoc pro každého bojovníka a ulehčení přípravy kvalitní výbavou. I toto považuji za finanční pomoc, kdy si ty věci nemusím kupovat.

Věřil jsi, že můžeš vyhrát?
Popravdě jo, věřil jsem, že to zvládneme 🙂

foceniczechfighters-42

Rozhodující bylo určitě sdílení a podpora přátel, kdo ti nejvíce pomáhal?
Právě to mě na celé soutěži nejvíce potěšilo, když jsem viděl kolik lidí mi pomáhá a podporuje mě. Nejvíce mi pomohli moji nejbližší a snad všichni z klubu 🙂 Takže ještě jednou, všem za to moc děkuji!

Splnila výhra tvé očekávání?
Ano rozhodně, jsem rád, za každou věc a mile mě potěšilo, že nám majitel nabídl spolupráci dlouhodobou.

foceniczechfighters-40

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *