Rozhovory
0

Pitbull West Coast mi dal vstupenku do světa fighterů

Značku Pitbull West Coast asi není potřeba představovat. Jediný kamenný obchod Pitbull West Coast v Praze provozuje v nákupním centru Eden Karel Feferonka Scheinpflug. Kromě samotného obchodu však sponzoruje řadu předních fighterů a stál i u zrodu galavečera Fusion FN1.   Ty jsi dlouhou dobu provozoval restauraci. Proč jsi se rozhodl změnit směr podnikání a přejít […]

Značku Pitbull West Coast asi není potřeba představovat. Jediný kamenný obchod Pitbull West Coast v Praze provozuje v nákupním centru Eden Karel Feferonka Scheinpflug. Kromě samotného obchodu však sponzoruje řadu předních fighterů a stál i u zrodu galavečera Fusion FN1.

bez názvu-8

 

Ty jsi dlouhou dobu provozoval restauraci. Proč jsi se rozhodl změnit směr podnikání a přejít od jídla k fighterům?

Vzniklo to tak, že jsem restauraci dotoval tak dlouho, až jsem se rozhodl na to vykašlat. Restauraci jsem zavřel a pak jsem přemýšlel, co dál. Vyrůstal jsem na Žižkově mimo jiné i s Pavlem Pilníkem Pillerem, takže už za mladí nebylo o bojové sporty nouze :-). A tak jsem přemýšlel a přemýšlel, až se mi ozval Petr Kerum, který je výhradním dovozcem značky Pitbull West Coast se sídlem ve Svitavách. Tu značku jsem měl vždycky rád, sám jsem si jí kupoval a tak když mi Petr nabídl, jestli nechci otevřít pražskou pobočku, tak nebylo skoro nad čím přemýšlet.  Říkal jsem si, že sice s tímto vůbec nemám zkušenosti, nicméně tím, že jsem tu značku měl rád a věděl jsem, že to je kvalitní oblečení a tím, že do všeho vždy skáču po hlavě, tak jsem do tří měsíců měl už otevřeno 🙂

karel6

Jsi vidět téměř na každém galavečeru, obzvláště tam, kde je MMA. Ty sám někde aktivně trénuješ?

No aktivní trénování bych tomu úplně neřekl, ale dřív mě Pilník tahal po tělocvičnách a sám chodím do BBC a za Rosťou Osičkou a na Žižkov na Pražačku. Jinak já bojuju celej život s lidskou blbostí a to mi bohatě stačí 🙂

karel2

Jak je to dlouho, co jsi obchod otevřel?

Teď nedávno to byl rok.

Výstřižek

Proč jsi si vybral právě Eden?

Je to co se týče nájmu finančně dostupné obchodní centrum v Praze s dobrou dostupností. Pro mě bylo rozhodující, že je zde možnost parkování, snadná dostupnost MHD i blízkost jižní spojky, takže co se týče dopravy naprosto ideální poloha. Lidé, co nákupním centrem projdou, nejsou většinou moji zákazníci. Snažil jsem se udělat velkou reklamu a být dostupný pro zákazníky, kteří o mě díky ní budou vědět a přijedou vyloženě do NC Eden si nakoupit do Pitbullu.

karel3

Máš kromě obchodu i e-shop?

Vyloženě e-shop nemám, nechci tím brát kšefty svému dodavateli, ale rozhodně je možné cokoliv po dohodě poslat na dobírku. Stačí se jen domluvit. Stalo se tak párkrát, ale spíš si každý dorazí zboží vyzkoušet a prohlédnout. Pro komunikaci jsem k dosažení  pořád jak na telefonu, tak ideálně přes facebook Pitbull West Coast – NC Eden.

karel5

Co vše se dá tedy u tebe koupit?

Teď máme kompletní kolekci rashguardů, zápasnické trenýrky, trika i mikiny buď s tématem Pitbull, nebo s bojovými disciplínami, letní i zimní bundy, džíny, kraťasy, kimona, trika vyrobena speciálně pro Karlose Terminátora Vémolu a pro Petra Vondráčka, trika vyrobená na galavečer KSW 30 a 31, dále pak ledvinky a praktické sportovní taška atd,…  Kompletní aktualizovaná nabídka je na našem facebooku Pitbull West Coast – NC Eden, kde se snažím dávat i nejaktuálnější informace z naší a celosvětové bojové scény.

karel4

V obchodu máš kromě oblečení  nově i další výbavu.

Ano, mám teď i výbavu Regard: rukavice, MMA rukavice, chrániče na nohy, zuby, bandáže, mastičky, zkrátka základní výbavu. Pak i pár kraťasů Venum, ale to jen tak na doplnění sortimentu. Co je ale zajímavé, tak na prodejně mám vystavený pás Karlose “Terminátora” Vémoly ze střední váhy UCMMA.

karel9

S Karlosem jsi ve velmi úzkém kontaktu. Jak došlo mezi vámi ke spolupráci?

Tak s Karlosem jsme se před tím už znali a jemu zrovna docházeli fanouškovský trika a tak slovo dalo slovo a tadáááá, stal se tváří Pitbull West Coast.  Díky našim vazbám se mi ho také podařilo získat na galavečer Fusion Fight Night One, který jsme s Honzou Voborníkem pořádali.

karel12

Výbavou sponzoruješ mnoho našich fighterů, koho například?

Pitbull West Coast  sponzoruje Eldara Yakuzu Rafigaeva, Petr Kerum ze svitavské základny Pitbullu Honzu Homolku a SKS Arenu Kladno, Michala Popeláka , Petra Beránka a Dynamo Box Club Svitavy, společně potom Petra Vondráčka, Karlose Vémolu a já vycházím vstříc Milošovi Petráškovi, Viktorovi Pavlíčkovi, Makhmudovi Muradovovi, komplet Hunanyanům tedy Toljovi, Davidovi, i Jurovi, Matúšovi Juráčkovi, Honzovi Soukupovi, Vaškovi Pejsarovi, Tomášovi Kuželovi, Lukášovi Olejníkovi a Good Luck Gym jako takovému. Snad jsem na nikoho nezapomněl. Když tak pardon 🙂

Nákupem sortimentu Pitbull West Coast si pořídíte kvalitní oblečení a podpoříte nejen tyto kvalitní bojovníky, ale i další kluky a holky, kteří denně dřou, aby něco dokázali a s naší i vaší podporou to jde opravdu lépe.

karel14

 Co ti ten rok mezi fightery dal a vzal?

Asi mi nevzal nic, i když o pár iluzí jsem přišel, ale člověk si zvykne. Hlavně mi ale dal a to vstupenku tam, kam jsem směřoval celý život, ale nebyl jsem schopný to nikdy dotáhnout do konce.  Takže vlastně jsem Pilníkovi vděčný, že mě nasměroval na tu správnou cestu.

karel11

 

Pitbull West Coast NC Eden pro fanoušky CZECH FIGHTERS připravil speciální akci -15% slevu na veškerý sortiment. Stačí při nákupu říct, že chcete slevu přes czech fighters a máte ji 🙂 Akce platí až do konce prázdnin!

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *