Rozhovory
0

Tolja Hunanyan:Ať se na mě Matouš připraví

Druhý zápas mezi Toljou Hunanyanem a Matoušem Kohoutem na sebe nedal dlouho čekat. Po více než dlouhém rozhodováním na Heroes Gate zvítězil Matouš, s čímž Tolja nesouhlasil a přestože není zrovna příznivcem odvet, tak se 30.července ve Žlutých lázní na open galavečeru Yangames Fight Night uskuteční jejich další souboj, tentokrát v pravidlech K1.   Po prohraném souboji […]

Druhý zápas mezi Toljou Hunanyanem a Matoušem Kohoutem na sebe nedal dlouho čekat. Po více než dlouhém rozhodováním na Heroes Gate zvítězil Matouš, s čímž Tolja nesouhlasil a přestože není zrovna příznivcem odvet, tak se 30.července ve Žlutých lázní na open galavečeru Yangames Fight Night uskuteční jejich další souboj, tentokrát v pravidlech K1.

 tolja9

Po prohraném souboji s Matoušem Kohoutem jsi kritizoval rozhodčí, když jsi se cítil jejich rozhodnutím poškozen. Nebylo by dobré před takto důležitým zápasem transparentně vysvětlit co se bude nejvíce bodovat (kopy, tlak,lokty v klinčích,..)? Jak je jinak možné, že každý rozhodčí to vidí jinak?

Nejsem tu od toho, abych učil rozhodčí, jak mají bodovat zápas thajského boxu. Na tuto otázku je mohu pouze odkázat na stránky C.M.T.A., kde najdou bodovací pravidla thajského boxu.

tolja2

Nemyslíš, že jsi trochu podcenil to, že v průběhu zápasu jsi byl přesvědčen o svém vedení a nevyždímal jsi ze sebe úplně vše (jako například v zápase s Honzou Tůmou)?

Tak s Honzou Tůmou jsme se vyždímali, to byl úplně jiný zápas. A kdybych byl v průběhu zápasu přesvědčen o tom, že prohrávám, tak bych zvednul otáčky a vyždímal ze sebe víc.

tolja7

V pražských Žlutých lázní tě s Matoušem čeká druhý zápas, tentokrát ale ne podle pravidel v muaythai, ale v K1. Souboj podle těchto pravidel si přál trenér Matouše, Zdenda Švamberk. Dá se podle tebe mluvit o odvetě, když to bude podle pravidel K1?

Co se týká našeho odvetného zápasu, já jsem nabídl odvetu ve stejných pravidlech, ale pod jinou asociací, než je C.M.T.A. Je mi jedno, podle jakých pravidel s ním budu v odvetě zápasit.

tolja5

Budeš se při své taktice spoléhat na bodové vítězství, nebo více riskovat a jít po ukončení?

Do zápasu vždy nastupuji s jediným cílem a to vyhrát. Buď bodově, nebo zápas ukončit před časovým limitem a nenechat to na rozhodčích.

Kromě obvyklé přípravy v Hanumanu absolvuješ právě  i soustředění s Tolja Gymem. Máš tady při trénování čas i na svou přípravu?

S mým gymem jsme momentálně na soustředění ve Vysokém nad Jizerou, kde se plně připravuji se svými svěřenci. Je to zkušená banda, která mě celou dobu žene vpřed.

tolja4

Na sparingy rád vyjíždíš i do Německa, byl jsi i nyní? Říkal jsi, že je to opravdu profesionální boxerská stáj…

Bohužel se mi do Německa k boxerům nepodařilo dostat.

tolja10

V posledním rozhovoru jsi řekl, že zápasy vyhráváš hlavou. Zatím co se někteří před fightem nervují, ty si pouštíš hudbu a tancuješ. Pomáhá ti navodit psychickou pohodu?

Rád si v šatně pouštím muziku, pomáhá mi odreagovat se, zatancovat a zahřát se před zápasem.

Chtěl by jsi něco vzkázat Matoušovi?

Soupeři bych rád vzkázal, ať se na mě připraví, budu 3x víc nepříjemnější a tvrdší, než v prvním duelu.

 

Chcete vyhrát dvě vstupenky na Yangames Fight Night?

Napište nám na redakce@czechfighters.cz, kdy se uskutečnil první zápas mezi Toljou a Matoušem. První správně odpovídající vyhraje dvě vstupenky na tento open galavečer.

FC_Kohout_Hunanyan

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *