Rozhovory
0

Matouš Kohout:Vše podstatné se odehraje v ringu

Matouš Kohout už v minulých rozhovorech naznačoval, že ambice má vysoké. Jeho cesta ale u nás musí vést přes Tolju a kdo viděl jejich zápas na Heroes Gate, rozhodně si nenechá ujít jejich druhý souboj, který se uskuteční na Yangames Fight Night. Do tohohle fightu totiž dají oba vše.  V titulovém zápase proti Toljovi se rozhodčí […]

Matouš Kohout už v minulých rozhovorech naznačoval, že ambice má vysoké. Jeho cesta ale u nás musí vést přes Tolju a kdo viděl jejich zápas na Heroes Gate, rozhodně si nenechá ujít jejich druhý souboj, který se uskuteční na Yangames Fight Night. Do tohohle fightu totiž dají oba vše. 

matous8

V titulovém zápase proti Toljovi se rozhodčí dlouho domlouvali na výsledku. Co ti proběhlo hlavou, když zvedli ruku tobě?

Proběhlo mi hlavou, že se mi podařilo něco neskutečného… Vždyť je mi 22 let a porazil jsem někoho, kdo zápasí takovou dobu a má velké jméno na české scéně.

matous7

K vítězství ti hodně pomohli klinče a souboj na blízko. Proč jste teď v druhém zápase s Toljou, který bude 30.července ve Žlutých lázní podle pravidel K1, dobrovolně vzdali těchto zbraní?

Protože jsem zástupce C.M.T.A. a jít thajská pravidla pod jinou organizací nemůžu. Hlavně mě každý podceňuje proti Toljovi v K1, tak všem ukážu, že to nebude mít tak jednoduchý. Jsem bojovník, já se připravím na vše 🙂

matous2

Ve vašem dalším vzájemném souboji půjde o mezinárodní titul WAKO. Můžeš nám říci, na kolik kol se to bude pořádat a v jaké váhové kategorii?

Jde se na 5×3 minuty ve váhové kategorii 76,2.

Udělal jsi v přípravě na tento fight nějakou změnu oproti jiným?

Ne, žádná změna neproběhla. Všechno maká jak má, tak proč to měnit.

matous

Prozraď nám, jak vypadá skladba tvých přípravných tréninků?

Opustil jsem od silové přípravy s Petrem Brabcem a nahradil jsem to boxerským kondičním tréninkem s Filipem Miňovským…

Ve tvém posledním zápase jsi prohrál s italským bojovníkem Saro Presti na body. Bereš to tak, že zápas proti Toljovi musíš vyhrát, abys se vrátil na vítěznou vlnu, nebo jak vnímáš statistiku ve své kariéře?

Tak se Sarem Prestim jsem neprohrál 🙂 Ne teď vážně – bohužel politika v tomhle sportu funguje jak funguje a venku se na body nevyhrává, takže zvedli ruku jemu, ale já mám ze zápasu dobrý pocit, neberu to tedy jako prohru. Hlavně mi až v ringu změnili pravidla na K1, takže jsem si alespoň udělal přípravu na zápas s Toljou, který od té doby nezápasil.

matous3

Máš nějaký svůj předzápasový rituál, který dodržuješ?

Žádný rituál před zápasem nemám.

Co by jsi vzkázal Toljovi?

Co bych vzkázal? Asi nic, všechno podstatný se odehraje v ringu, tak ať se těší…

matous5

Máme tady další soutěž o dvě vstupenky na akci Yangames Fight Night. Tentokrát nás zajímá odpověď na otázku: Jakou přezdívku má Matouš? Odpověď posílejte na redakce@czechfighters.cz První správná odpověď získá vstupenky 🙂

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *