Rozhovory
0

Bitva o evropský titul na Prague Harley Days

Necelé dva týdny zbývají do Prague Harley Days, akce, při které si přijdou na své opravdu všichni. Silné stroje, krásné ženy, dobrá muzika, bojovníci v ringu, či dětská Mattel zóna-takový bude letošní ročník, který se uskuteční 4.-5. září na pražském Výstavišti. Za celou akcí stojí Jaroslav Vavřina, ředitel Harley Davidson Praha. Proč jsi začal pořádat Prague […]

Necelé dva týdny zbývají do Prague Harley Days, akce, při které si přijdou na své opravdu všichni. Silné stroje, krásné ženy, dobrá muzika, bojovníci v ringu, či dětská Mattel zóna-takový bude letošní ročník, který se uskuteční 4.-5. září na pražském Výstavišti.

HDb-0423

Za celou akcí stojí Jaroslav Vavřina, ředitel Harley Davidson Praha.

Proč jsi začal pořádat Prague Harley  Days?

Už od začátku devadesátých let se každoročně konal alespoň jeden větší sraz Harleyů. Tradičním se stala Harley Owners Group rally na Džbáně. Postupně se ale přežila a lidi přestala bavit. A před dvěma lety při 110 výročí značky, jsme zkusili udělat něco nového. Oslavy proběhly v a před Tipsport arénou. Nás i lidi to bavilo a tak vznikl nápad zkusit větší městský sraz. Prague Harley Days jsme uspořádali poprvé vloni za skvělé spolupráce s pražskou centrálou H-D střední a východní Evropy. A kluky z centrály H-D CEE se podařilo přesvědčit Evropskou centrálu v anglickém Oxfordu, aby pražský sraz zařadila mezi několik málo centrálně podporovaných H-D eventů. Letošní ročník má tedy navázat na úspěch toho loňského.

HDb-0126

Jaká byla návštěvnost minulého ročníku? Byl jsi s celkovým průběhem akce spokojený?

Loni bylo zhruba 12 000 návštěvníků. S akcí jsem byl spokojen. Jednalo se o první ročník, takže jsme nevěděli, s jakým zájem můžeme počítat. Celková účast i zájem veřejnosti nás ale mile překvapil a byl i motivací pro pořádání dalšího ročníku.

Kromě silných strojů a krásných žen nebude chybět ani galavečer Thajského boxu. Už je hotová celá startovka? Koho mezi provazy uvidíme?

Galavečer MUAY THAI začíná v pátek 4. září 2015 v 18 hodin. Startovku dáváme a průběžně ji aktualizujeme na našich stránkách www.harleydays.cz a facebooku. Celkem bychom měli vidět cca 10 zápasů.

HDb-9494

Potvrzené jsou:

  1. -63,5kg 3*2min SuperLiga MT – junioři

Vilém Cao MT Olomouc versus Daniel Kopec Fight gym Ostrava

  1. -71kg 3*3min SuperLiga MT

Vít Vokoun Tik Tak Rokycany versus Josef Vít Aplik MT Praha

3.-75kg 3*3min SuperLiga MT

Petr Zelina Fight gym Ostrava versus Matěj Kozubovský Pittbul gym Kralupy

  1. -91kg 3*3min SuperLiga MT

Pohl Cyril Hanuman gym Praha vs Rybín Tomáš TKB Teplice

  1. -75kg 3*3min SuperLiga MT

Jan Chroust Spejbl gym Praha vs Antonín Coufal Aplik MT Praha

6.SuperLiga MT

Radek Buš Zack Team Chomutov vs Zaschke Tomáš TKB Teplice

  1. SuperLiga MT

František Adam TKBC Praha vs Tomik Nguen Lanna gym Praha

 

O titul, tentokrát evropský pás, bude bojovat Lukáš Dvořák. Jak bylo náročné zorganizovat tento zápas?

Proti tomu, jak těžké je na takový zápas se připravit a vyhrát ho, je organizace legrace. Ale vážně. Už vloni celý galavečer měla na triku Maximus promotion Petra Otticha a vše klapalo jako na drátkách včetně českého titulového zápasu. Letos je to opět celé na něm a my víme, že jsme v dobrých rukou.

HDb-9599

Prague Harley Days je ale hlavně o motorkách. Co vše letos uvidíme?

Letos je mimořádným bodem program určitě LiveWire – tedy koncept první elektrického motocyklu Harley-Davidson. Ten k nám navíc přijede exkluzivně nad rámec svého evropského tour právě pro Prague Harley Days. Zavítá k nám i legenda přestaveb motocyklů Russell Mittchel. K vidění bude i H-D Demo truck s novými modely pro rok 2016. Plánujeme opět spanilou jízdu Harleyů Prahou a dorazit by měla i pravnučka zakladatele značky Karen Davidson. Dalšími zajímavostmi jsou pak například Bikerské hry, kde ten nejpomalejší vyhraje zájezd na F1 do Monaka, galavečer thajského boxu, koncert kapely PSH, nebo výstava zhruba 100 motocyklů H-D od historie až po současné modely. A navíc s námi oslaví narozeniny Jack Daniels.

Kudy povede spanilá jízda Prahou?

Spanilou jízdou opět navážeme na loňský rok, kdy centrem Prahy projelo zhruba 1500 Harleyů a letos bychom samozřejmě rádi toto číslo ještě překročili. Vyjíždět se bude od holešovického výstaviště, zamíříme na Václavské náměstí, Staré město, Staroměstské náměstí a po nábřeží zpátky do Holešovic. Pokud se to povede, tak to bude první „spanilka“ která bude hrát muziku.

8N6A0686

 

PHD je vhodná nejen pro zaryté motorkáře, ale program bude zaměřený pro celé rodiny. Například pro děti bude Mattel/iBOD Family Zóna. Na co se ještě můžeme těšit?

Přesně tak. Jedná se skutečně o akci pro celou rodinu. Chceme, aby byla značka dobře zapsaná i u manželek a dětí 🙂 Díky partnerům Mattel a iBOD, kteří se jim rozhodli postarat o program, jsme asi jediným moto srazem, který si užijí opravdu všichni. Pro děti je připravena Mattel zóna, kde si mohou zastřílet například ze speciální akční zbraně BOOMco, holčičky zase ocení nové panenky Barbie, nebo Monster High. O dámy se zase stará věrnostní program iBOD. Nachystal kadeřníky, maséry, tattéry a spoustu dalších překvapení.

A to nejlepší na konec je cena. Ta je na oba dva dny a veškerý program 300 Kč pro celou rodinu. Pokud navíc vlastníte iBOD kartičku, tak máte vstup dokonce zdarma. Jak je možné držet takto nízké ceny?

Téměř na každý bod programu (kapely, gala, výstava …) samostatně by stál lístek možná i víc. Nám se letos podařilo přesvědčit partnery, že taková akce do Prahy patří, má budoucnost a potenciál a tedy stojí za to se s ní spoji. To nám pomohlo pokrýt značnou část nemalého rozpočtu a tím pádem umožnilo dát vstupné na přijatelnou úroveň. Díky za to společnostem iBOD, Jeep, Mattel, Jack Daniels a Vodafone.

Jako mediální partneři této akce jsme pro vás připravili soutěž o deset vstupenek na Prague Harley Days. Stačí nám napsat, kdy byla založena značka Harley Davidson. Prvních 5 získá rodinnou vstupenku na tuto akci. Odpovědi pište na redakce@czechfighters.cz

Více info na:

www.pragueharleydays.cz

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *