Rozhovory
0

Naším úkolem je pobavit diváky

Josef Koukolíček spolu s Vítkem Rosenbauem rádi chodili na galavečery MMA. Líbil se jim ten sport jako takový, adrenalin a celkově atmosféra galavečerů, až se rozhodli takový sami uspořádat. Jejich první galavečer bude již tento pátek pod hlavičkou GCF v Dobříši. Vítku, tento  pátek budete pořádat v Dobříši první galavečer bojových umění. Proč jsi se rozhodl […]

Josef Koukolíček spolu s Vítkem Rosenbauem rádi chodili na galavečery MMA. Líbil se jim ten sport jako takový, adrenalin a celkově atmosféra galavečerů, až se rozhodli takový sami uspořádat. Jejich první galavečer bude již tento pátek pod hlavičkou GCF v Dobříši.

11836900_1673078959590943_6941453330814192364_n
Vítku, tento  pátek budete pořádat v Dobříši první galavečer bojových umění. Proč jsi se rozhodl takový galavečer uspořádat?
Předně je třeba říct, že ta myšlenka se zrodila v hlavě mému kamarádovi Josefovi Koukolíčkovi a já jsem ji prakticky s příbramským promotérem Petrem Větrovským uvedl do světa. Za galavečerem přirozeně nestojím pouze já, to lze těžko časově skloubit, i když pravdou je, že se tomu nyní věnuji docela intenzivně. Důvod byl takový, že jsme Dobříšáci a několikrát jsme se byli podívat na galavečeru MMA nejen v Praze, ale i v Příbrami a v Brně. Velmi nás zaujal zájem lidí a domnívám se, že tento sport má svůj vrchol před sebou. Na Dobříši se nikdy nic podobného nepořádalo, tak jsme si řekli, že veřejnost bude zvědavá a přijde se podívat na něco netradičního. Lidi mají rádi pot a krev, chtějí být součástí nějakého příběhu a tady to vidí na vlastní oči. Jeden prostě musí zvítězit.
Ty sám máš nějaké zkušenosti s bojovými sporty?
 
Já jsem hrál profesionálně volejbal, tudíž vím, jaké úsilí stojí sportovce dostat se do formy, překonat strach a pokusit se udělat maximum pro vítězství. Přiznám se, že jsem raději chytrý divák. Svým způsobem obdivuji ty, kteří do ringu nebo klece vstoupí. Proto jsem také fanoušek i těchto novodobých klání.
Vít Rosenbaum

Vít Rosenbaum

Koho v kleci uvidíme?
Místní určitě bouřlivě přivítají Ondru Skalníka, což je rodák z Dobříše a náš kamarád a dá se říct, že i ta první myšlenka se točila hlavně okolo něj. Přijede ho podpořit hodně diváků. Tahákem je určitě Kamil Selwa a Pawel Koloczek z Polska, nebo skvělý Michal Hořejší. Podle mě bude také obrovským trhákem talentovaný Michal Lebduška. Z nedaleké Příbrami přijede teprve 18tiletý mistr České republiky Jan Janka. Samozřejmě se těšíme i na další borce a já doufám, že se jim všem bude dařit a zvítězí ten nejlepší.
Kdo sestavoval fightcard?
Jelikož jsme přece jen benjamínci, požádali jsme o pomoc Michala Hamršmída, který se postaral o celou fight card a bez něj bychom to těžko mohli uspořádat. Jsem rád, že do toho šel s námi a turnaj tak může být uspořádán právě v Dobříši.
Na jaký zápas se ty osobně těšíš?
Já osobně se velmi těším samozřejmě na Ondru Skalníka a jsem zvědav i na Michala Lebdušku.
Plánuješ podobné akce pořádat i v budoucnu?
Líbí se mi ten sport jako takový a zájem lidí neustále roste. Přijedou i zajímavé osobnosti a hvězdy nejen MMA. Účast přislíbil Jiří Denisa Procházka nebo Luboš Raušer. Naším úkolem je pobavit diváky a pokud se nám to podaří, rádi bychom v podobných aktivitách pokračovali nadále.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *