Rozhovory
0

Kdo bude dnes večer bojovat na Prague Harley Days?

Poslední hodiny zbývají do začátku akce Prague Harley Days, která nabídne nejen silné stroje a sličné krásky, ale pro fanoušky bojových sportů hlavně první galavečer thajského boxu v nové sezóně. Ten se uskuteční stejně jako celá akce na pražském Výstavišti a kromě nabité startovky se můžete těšit i na zápas o pás Mistra Evropy WMC, o […]

Poslední hodiny zbývají do začátku akce Prague Harley Days, která nabídne nejen silné stroje a sličné krásky, ale pro fanoušky bojových sportů hlavně první galavečer thajského boxu v nové sezóně. Ten se uskuteční stejně jako celá akce na pražském Výstavišti a kromě nabité startovky se můžete těšit i na zápas o pás Mistra Evropy WMC, o který se utká Lukáš „Fuki“ Dvořák (Hanuman Gym)a Lorenzo “The Killer” Domenichini.

vazeniphd (16 z 70)

Jen pár dní před galavečerem se jméno svého soupeře dozvěděl Daniel Vítovec a tak se na svůj zápas připravoval „naslepo“. „To se děje dost často, kolikrát na turnajích také do poslední chvíle nevíš, s kým jdeš, takže jsem na to zvyklý. Někdy bereme zápasy dost narychlo a to je to samé, „řekl nám Daniel, který se na zápas hodně připravoval právě s Lukášem Dvořákem.

vazeniphd (5 z 70)

V jediném ženském zápase se představí Tereza Dvořáková (Hakim Gym Kladno), která se utká s Petrou Olahovou (Macákś gym Pardubice).Terezu v minulé sezóně provázely zdravotní problémy. “Trénovala jsem celé prázdniny, ale pořádná makačka začala v srpnu a vrcholila účastí na Lanna campu u Vikiho Petrlíka,pak už jsem jen ladila formu s Pavlem. Záda pro tentokrát snad budou OK,  máme na to s Pavlem tajné triky :-),”dodala Tereza.

vazeniphd (39 z 70)

Josef Vít (Aplik MT) nastoupí proti Vítu Vokounovi (Tik Tak Rokycany) Tento zápas se už měl odehrát loni, ale Vítek onemocněl a tak na jejich duel dojde teprve dnes večer. „O zápasu víme asi 2,5 měsíce a zhruba dva měsíce ladíme z Aplikem, Mastou a Vláďou Říhou formu. Jak se nám to povedlo, se dozvíme už dnes večer,“ prozradil Josef.

vazeniphd (48 z 70)

Matěje Kozubovského (Pitbull Gym Kralupy) bude v ringu čekat Petr Zelina (Fight Gym Ostrava) „ Příprava probíhala jako po másle, jen toho bylo moc. Soustředění s Filipem Miňovským, s Lanna gymem, anebo jsem jezdil na sparringy do Lanna gymu. . . jen to hubnutí nemám rád 🙂 Ale maximálně si na ten zápas věřím, uvidíme jak to dopadne, „řekl k zápasu Matěj.

vazeniphd (57 z 70)

U Tomíka Nguyena (Lanna Gym) probíhala příprava v pohodě:„Těším se jako vždycky do fightu. Jdu si to tam užít a udělat zápas, to je základ všeho. Výhra nebo prohra je vedlejší.“ Tomíkův soupeř bude František Adam (TKBC Praha).

vazeniphd (51 z 70)

Cyril Pohl (BT gym Praha ) se utká s Tomášem Rybínem (TKB Teplice)  Pro Cyrila to bude první zápas pod trenérem Mírou Šafrou.“Připravoval jsem se dost, ale jsem jako vždy nervózní. To ze mě ale spadne s první ránou.“

vazeniphd (55 z 70)

 

Jan Chroust (Spejbl Gym) se utká s Antonínem Coufalem (Aplik MT) “Příprava byla celkem tvrdá, kromě soboty trénuji denně, od pondelí do pátku chodím na oddílove tréninky, běhám, občas zařadíme s trenérem soukromku a v neděli máme atletiku. Nejtěžší na přípravě je pro mě váha, jelikož dost shazuju, ale začínám si zvykat, tak to šlo docela rychle 🙂 Na fight se teším, jdu si pro výhru a nebo alespoň pro zkušenost :-)” dodal Honza.

vazeniphd (65 z 70)

Kompletní fotogalerii z vážení naleznete na našem facebooku 

Koho ještě dnes na pražském Výstavišti uvidíme?

C.M.T.A. Rules Modrý roh
4.9.2015 MaXimus promotion
-63,5kg 3*2min SuperLiga MT – jun.
Vilém CaoMT Olomouc IFMA rules Daniel KopecFight gym Ostrava
-60kg 3*3min SuperLiga MT
Tereza DvořákováHakim gym Kladno Petra OlahováMacák’s gym Pardubice
-71kg 3*3min SuperLiga MT
Vít VokounTik Tak Rokycany Josef VítAplik MT Praha
-63,5kg 3*3min SuperLiga MT
František AdamTKBC  Praha Tomik NguenLanna gym Praha
-91kg 3*3min SuperLiga MT
Pohl CyrilHanuman gym Praha Rybín TomášTKB Teplice
-75kg 3*3min SuperLiga MT
Petr  ZelinaFight gym Ostrava Matěj KozubovskýPittbul gym  Kralupy
-81kg 5*2min SuperLiga MT
Daniel VítovecHanuman gym Praha CZ Justin Dapp – MuaythaiCentre van Dams NL
-71kg  3*3min SuperLiga MT
Jan ChroustSpejbl gym Praha Antonín CoufalAplik MT Praha
-71kg 3*3min SuperLiga MT
Radek BušZack Team Chomutov Zaschke TomášTKB Teplice
-86,18kg 5*3min
Lukáš FUKI DvořákCzech republic WMC – European title fight Lorenzo Domenichini “The Killer” ITALY

 

 

 

 

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *